Matka musela své děti vyhodit oknem ze třetího patra. Požár už byl nebezpečně blízko

Pod okny, ze kterých se valil černý dým, dobrovolníci rychle roztáhli deky. Matka pak děti vyhodila z okna bytu ve třetím patře, požár už byl nebezpečně blízko. Dramatickou situaci v tureckém Istanbulu zachytili na videozáznam kolemjdoucí.
Matka musela dvě své děti vyhodit z okna třetího patra, požár už byl nebezpečně blízko | Video: Associated Press

Jakmile obě děti dopadly na deku, v přistavené sanitce je zkontrolovali lékaři, stejně tak matka byla později preventivně převezena do nemocnice. Ona i s celou svou rodinou vyvázla z nebezpečné situace bez zranění. 

 

Právě se děje

před 18 minutami

Prezidenti Macron a Zelenskyj a kancléřka Merkelová po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska od ukrajinských hranic a z Krymu

Prezidenti Francie a Ukrajiny Emmanuel Macron a Volodymyr Zelenskyj s německou kancléřkou Angelou Merkelovou po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska z ukrajinských hranic a z Krymu. Ruský prezident Vladimir Putin dnes naopak vyzval Macrona a Merkelovou, aby donutili Ukrajinu k zastavení provokací na hranicich s Ruskem. Napjatá situace trvá už déle než týden, Rusko poslalo k hranicím desetitisíce vojáků, kteří se tam účastní vojenského cvičení.

Další zprávy