reklama
 
 

Hádejte, kdo to řekl - Zeman, nebo Trump? vyzvala ruská televizní stanice čtenáře svého webu

30. 1. 2016 14:48
Ruská televizní stanice nechala diváky na svém webu hádat, kdo je autorem výroků o muslimech, přistěhovalcích, ženách, abstinentech nebo vegetariánů. Porovnávala tak osobnost českého prezidenta Miloše Zemana s americkým prezidentským kandidátem Donaldem Trumpem.

Moskva -  Na určitou "duchovní spřízněnost" mezí českým prezidentem Milošem Zemanem a uchazečem o republikánskou nominaci do prezidentských voleb v USA, miliardářem Donaldem Trumpem, dnes upozornila ruská televize RT. Nejde o první přirovnání Zemana k Trumpovi, avšak ruská televize zvolila formu zábavného testu.

Stanice nechala čtenáře v kvízu rozpoznat či hádat, kdo - Trump, anebo Zeman - je autorem výroků ohledně žen, muslimů, přistěhovalců, abstinentů či vegetariánů.

"Donald Trump čeří vody v USA svou kontroverzní prezidentskou kampaní. V České republice je politik známý obdobným stylem, který své prezidentské ambice již uskutečnil," píše RT, která je financovaná Kremlem jako nástroj šíření ruského pohledu na Západ.

"Miloš Zeman sice nemá takové pravomoci jako jeho americký protějšek, ale určitě nahlas oslovuje (a někdy šokuje) Čechy," uvedla stanice na svém webu.

autor: ČTK | 30. 1. 2016 14:48

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama