Giuliani si v novém Boratovi sahá před ženou do kalhot. Prý si jen zastrkával košili

ČTK ČTK
22. 10. 2020 16:29
Osobní právník amerického prezidenta Donalda Trumpa Rudy Giuliani odmítl "kompromitující" záběry z pokračování úspěšného snímku Borat britského komika Sachy Barona Cohena. Giuliani v jedné ze scén po setkání s novinářkou, kterou je ve skutečnosti Cohenem nastrčená herečka, polehává na posteli a strká si ruce do kalhot. Giuliani se na Twitteru ohradil, že si pouze zastrkával košili.
Rudy Giuliani
Rudy Giuliani | Foto: Reuters

"Video z Borata je úplně vykonstruované. Po sundání nahrávacího zařízení jsem si zastrkával košili do kalhot," napsal Giuliani na twitter a zdůraznil, že se po celou dobu choval k domnělé novinářce vhodně. "Pokud Sacha Baron Cohen naznačuje opak, je to lhář," píše dále Giuliani a zmiňuje, že se scéna zdála pomocí střihu přehnaná i recenzentovi listu New York Post.

"Je to pokus oslabit mé neúnavné odhalování zločinů a nemorálnost Joe Bidena a jeho celé rodiny," uvedl Giuliani na adresu kandidáta demokratů a Trumpova soupeře v nadcházející prezidentské volbě. Celý příspěvek na sociální síti uzavřel s tím, že na Bidena připravuje kompromitující materiály podložené důkazy, ze kterých se demokratický kandidát nevymluví.

Druhý díl Borata vyjde na Amazon Prime 23. října. V upoutávce na snímek Borat, kterého opět ztvárnil Cohen, říká, že prvním filmem z roku 2006 Kazachstán zostudil a nyní se vrací do USA kvůli tajné misi. Ve Spojených státech však Borata všichni poznávají, tak se začne různě maskovat a převlékat. Terčem jeho vtipů se stali nejrůznější lidé i politici včetně viceprezidenta Mikea Pence.

Šestasedmdesátiletý bývalý starosta New Yorku Giuliani se ve filmu sejde v hotelovém pokoji s novinářkou, aby jí odpověděl na otázky ohledně reakce Trumpovy administrativy na pandemii covidu-19. Mladá herečka, která ve filmu vystupuje také jako Boratova dcera, pak právníka pozve na skleničku a sundá mu mikrofon. Giuliani si následně lehne na postel, když do pokoje vtrhne Borat a zakřičí: "Je jí patnáct, je pro tebe příliš stará."

 

Právě se děje

Další zprávy