Černá pohroma. Kamion svrhnul horký asfalt z mostu na jedoucí auta

Video Video
21. 6. 2021 14:40
Bezpečnostní kamera zachytila nehodu u jednoho dálničního mostu v čínském Šanghaji. Náklaďák narazil do zábradlí, převrátil se na bok a svrhnul horký asfalt na auta projíždějící pod mostem.
Bezpečnostní kamera zachytila nehodu u dálničního mostu v čínském Šanghaji. Náklaďák narazil do zábradlí, převrátil se a svrhnul asfalt na auta. | Video: Asociated Press

Dva lidé utrpěli zranění a čtyři auta byla poškozena. Asfalt už byl odklizen, příčina nehody se vyšetřuje.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy