Ohlušující zásilka. Na tento balík pracovník logistické firmy nikdy nezapomene

Video Video
14. 1. 2022 15:11
Velký šok zažil pracovník logistické firmy ve městě Kchaj-feng v čínské provincii Che-nan. Při vykládání zásilek explodovala krabice s třaskavinami, kterou pokládal z auta na zem.
Při vykládání zásilek v Číně explodovala krabice s třaskavinami. | Video: Asociated Press

Na záběru bezpečnostní kamery je vidět pak pouze hustý dým a slyšet vzrušené hlasy. Do minuty se dým rozptýlí. Pracovník naštěstí utrpěl jen lehká zranění. Výbuch rozbil skleněné výlohy a dveře v blízkých obchodech. Případ policie vyšetřuje.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 20 minutami

Dálnici D11 zablokoval ve směru na Hradec Králové kamion, který dostal smyk

Provoz na dálnici D11 je ve směru na Hradec Králové zhruba od 20:00 přerušený. U Chlumce nad Cidlinou dostalo nákladní auto smyk a stojí napříč vozovkou. Událost se obešla bez zranění, předpoklad obnovení provozu zatím není znám, řekla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Dálnici D11 zablokoval na 64. kilometru kamion, který dostal smyk, zůstal stát napříč vozovkou. Situaci navíc komplikuje cisterna, která zůstala stát na krajnici a brání kamionu v manévrování.

Policisté zjišťují, jestli bude třeba ke zprovoznění dálnice nutné použít odtahovou techniku, nebo se situaci podaří vyřešit jinak, uvedla Pižlová krátce po 20:30. Odhad znovuzprovoznění dálnice proto nelze určit. Směr na Prahu jezdí normálně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy