Při koupání v přehradě na Vsetínsku utonul padesátiletý muž

ČTK ČTK
16. 7. 2014 12:12
Tělo utopeného našli v přehradě Bystřička až policejní potápěči.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Policie ČR

Bystřička (Vsetínsko) - Padesátiletý muž utonul v úterý večer při koupání v přehradě Bystřička na Vsetínsku. Neúspěšně po něm pátrali kamarádi, hasiči i policisté.

Bezvládné tělo nalezli až přivolaní policejní potápěči. Informoval o tom Vladislav Malcharczik ze vsetínské policie.

Podle mluvčího Libora Netopila hasiči při pátrání nasadili čluny, pro velkou hloubku vody byli na místo povoláni potápěči z Frýdku-Místku.

Policisté nezjistili, že by na úmrtí muže z Valašskomeziříčska měl podíl někdo jiný. "K případu nebudeme s ohledem na pozůstalé podávat bližší informace," poznamenal Malcharczik.

Podobná neštěstí se ve Zlínském kraji objevují prakticky každý rok.

Například loni utonul v polovině července v Luhačovické přehradě jednašedesátiletý muž z Velkých Karlovic na Vsetínsku. Přeplaval přehradu, vylezl na břeh, zamával odtud své přítelkyni a poté zmizel. Jeho tělo objevili policisté a hasiči až druhý den.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Šampionem IndyCar je podruhé během tří let Američan Newgaarden

Americký pilot Josef Newgarden vyhrál zámořský formulový šampionát IndyCar. 28letému jezdci k tomu stačilo v neděli dojet osmý v závěrečném podniku sezony, který hostil okruh Laguna Seca. Do závodu, který vyhrál jeho krajan Colton Herta, vjížděl s náskokem 41 bodů na dalšího Američana Alexandera Rossiho. Toho ale v celkovém pořadí nakonec v souboji o druhé místo přeskočil Francouz Simon Pagenaud. Šampion z roku 2017 Newgarden vybojoval pro svůj tým Penske už 35. titul vítěze IndyCar.

Další zprávy