Při nehodě nákladních na dálnici D1 se zranili dva lidé, musel zasahovat vrtulník

ČTK ČTK
Aktualizováno 9. 10. 2018 15:21
Dálnice D1 ve směru na Prahu byla kvůli nehodě dvou nákladních aut asi hodinu neprůjezdná. Nehoda se stala na 130. kilometru mezi Měřínem a Velkým Beranovem. "Dva lidé se zranili, na místě přistává vrtulník záchranářů," řekla mluvčí policie Dana Čírtková. Auta se srazila v asi 14:15 mezi Měřínem a Velkým Beranovem. Při střetu se z jednoho z nich vysypal na dálnici náklad, pravděpodobně skleničky, řekla Čírtková. Orientační dechová zkoušky řidičů byly podle ní negativní. Na dálnici zasahovali hasiči i letečtí záchranáři. Jedním jízdním pruhem mohla auta znovu jezdit v asi 15:00.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 4 minutami

Prezident Zeman a poslanci ANO neuspěli, Ústavní soud ponechal "lex Babiš" beze změn. Dál platí omezení v provozování médií i v přístupu k zakázkám.

Zdroj: ČTK
před 41 minutami

Pachatele hanlivých nápisů na Havlově chalupě na Hrádečku policie nezjistila

Pachatele hanlivých nápisů na vratech chalupy bývalého prezidenta Václava Havla na Hrádečku na Trutnovsku policie nezjistila a případ odložila. Škodu policie vyčíslila téměř na 5500 korun. Nápisy neznámý pachatel na vrata nastříkal v noci na 10. října loňského roku.

"Oprávněný správce budovy se s žádnou škodou pro případ náhrady v trestním řízení nepřipojil. Samotné nápisy byly odstraněny hned po zadokumentování ze strany policie," uvedl mluvčí trutnovské policie Lukáš Vincenc. Chalupu na Hrádečku po Havlově smrti vlastní jeho manželka Dagmar Havlová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy