Nájezd na D1 u Říčan zablokovala nehoda kamionu, na dálnici uniká olej

ČTK ČTK
15. 9. 2018 9:53
Nehoda se stala na mostu před čerpací stanicí Shell, který je součástí přivaděče dopravy od Říčan na dálnici D1 na Prahu.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Aktu.cz

Říčany (u Prahy) - Nájezd na dálnici D1 na 10. kilometru ve směru na Prahu nedaleko Říčan uzavřela v sobotu ráno nehoda kamionu, který najel do svodidel. Řidič se nezranil, z vozidla po nehodě uniklo asi 40 litrů oleje, který se rozlil na vozovku v délce asi 100 metrů, řekl mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.

Nehoda se stala na mostu před čerpací stanicí Shell, který je součástí přivaděče dopravy od Říčan na dálnici D1 na Prahu. Provoz na samotné dálnici omezen není. Hasiči na místě v současnosti likvidují uniklý olej.

Podle Gabrila měli hasiči na tísňovou linku nahlášeno, že je řidič havarovaného kamionu v šoku. "Řidič byl vyšetřen a ponechán na místě. Jeho stav nevyžadoval transport do zdravotnického zařízení," řekla ČTK mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Řidiči musí místo zavřeného nájezdu najet na dálnici najet na 12. kilometru u Modletic, případně na 8. kilometru u Čestlic.

 

Právě se děje

Další zprávy