Požár malého bytu v Praze 8 způsobil škodu za 750 000 korun

ČTK ČTK
22. 5. 2017 19:28
Požár bytu v Praze 8 způsobil v pondělí škodu zhruba tři čtvrtě milionu korun. Plameny zničily vybavení a malbu stěn a stropu v celém bytě ve druhém patře obytného třípodlažního domu. Požár vznikl kvůli nedbalosti, informoval ČTK mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Tři jednotky hasičů zasahovaly u požáru kuchyně a části obývacího pokoje v ulici K Ládví před polednem. Lokalizovaly ho po 20 minutách. Poté hasiči rozebrali ohořelé části nábytku a vyhledávali skrytá ohniska hoření. "Vyšetřovatel na místě odhadl škodu na 750 000 korun, příčinou požáru byla nedbalost," uzavřel mluvčí.
Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nymburk v osmifinále basketbalové LM narazí na Bandirmu

Nymburští basketbalisté v osmifinále Ligy mistrů nastoupí proti tureckému celku Bandirma. Středočeši sérii hranou na dvě vítězství odstartují doma a hrát se bude 3., nebo 4. března. V případě postupu narazí výběr trenéra Orena Amiela na lepšího z dvojice AEK Atény - Bonn.

Nymburk se v play off Ligy mistrů představil zatím dvakrát a vždy vypadl v prvním kole. Při premiéře soutěže v ročníku 2016/17 o jediný bod nestačil na italské Sassari, o rok později podlehl pozdějšímu vítězi AEK Atény. V minulé sezoně středočeský celek skončil už v základní skupině.

Další zprávy