Policisté pátrají po muži, měl znásilnit ženu poblíž Prahy

ČTK ČTK
23. 5. 2015 19:20
Podle výpovědi napadené, ji muž znásilnil mezi Černošicemi a Vonoklasy, když si šla zaběhat na cestu mezi obcemi. Napadena byla v místě i jiná žena, a to loni v říjnu. Útočníkovi ale utekla.
Foto: Irena Hošková\Economia

Vonoklasy - Policisté pátrají od pátečního večera po muži, který přepadl a znásilnil ženu u Vonoklas v okrese Praha-západ. Podle výpovědi napadené, ji muž znásilnil mezi Černošicemi a Vonoklasy, když si šla zaběhat na cestu mezi obcemi. Na místě pokračuje vyšetřování, do pátrání byl zapojený i vrtulník. Řekl to policejní mluvčí Václav Tichý.

Záchranáři z místa činu ženu v pátek převezli do nemocnice. "Bližší informace vzhledem k povaze případu nelze sdělit," řekla v sobotu mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Napadena byla v místě i jiná žena, která si šla zaběhat poblíž Vonoklas loni v říjnu. Muži se ale při útoku vysmekla a utekla. V souvislosti s tímto i pátečním případem policisté hledají zhruba pětadvacetiletého muže, štíhlé atletické postavy s krátce střiženými černými hustými vlasy. Svědci mohou informace volat na linku 158.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Europoslanci volají po sankcích proti Rusku za zatčení Navalného

Poslanci Evropského parlamentu dnes vyzvali k potrestání ruských činitelů odpovědných za nedělní zatčení opozičního předáka Alexeje Navalného. V debatě se šéfem diplomacie Evropské unie Josepem Borrellem také požadovali Navalného okamžité propuštění. Borrell upozornil, že případné rozšíření současného sankčního seznamu je v rukou členských zemí EU.

Zdroj: ČTK
před 33 minutami

Místopředsedou Nejvyššího soudu nejspíš bude Petr Šuk. Zeman podle předsedy Angyalossyho akceptoval jeho návrh, ale chce se ještě s kandidátem setkat

Zdroj: ČTK
Další zprávy