Nejdřív rozsviťte a pak volejte, pokárali strážníci ženu, která je volala kvůli pavoukovi na chodbě

Domácí Domácí
3. 2. 2016 15:07
Paní z Opavy v podvečerních hodinách volala na tísňovou linku městské policie 156. Vyděšená žena operátorovi popsala, že za vchodovými dveřmi je velký pavouk, který asi někomu utekl. Proškolení strážníci k odchytu toulavých zvířat okamžitě vyrazili na místo. Tam zjistili, že pavouk není pavouk, ale trs suché trávy, který mu byl v příšeří tvarem podobný. Jediné, co strážníci ženě poradili, bylo: "Nejdříve rozsviťte a pak volejte!"
Žena kvůli uschlému trsu trávy přivolala strážníky.
Žena kvůli uschlému trsu trávy přivolala strážníky. | Foto: Městská policie Opava
 

Právě se děje

před 43 minutami

Americký diplomat Sondland připustil, že na Trumpův pokyn tlačil na Ukrajinu

Americký diplomat Gordon Sondland při středečním veřejném slyšení v Kongresu připustil, že na pokyn prezidenta USA naléhal na Kyjev, aby dodal informace zvýhodňující Donalda Trumpa ve volbách. Sondland, Trumpův stoupenec a sponzor jeho volební kampaně, promluvil ve výboru Sněmovny reprezentantů pro kontrolu zpravodajských služeb, který chce usvědčit Trumpa, že se na Kyjevu domáhal informací poškozujících jeho možného volebního soka Joea Bidena.

Sondland působí jako velvyslanec USA při Evropské unii a demokraté toužící vystavit Trumpa hrozbě ústavní žaloby ho považují za klíčového svědka. Hotelový magnát je podle médií členem skupiny nazývané "amigos" (přátelé), do níž patří ministr energetiky Rick Perry a zmocněnec USA pro Ukrajinu Kurt Volker. Jejich úkolem bylo prostřednictvím zákulisních tahů přimět Kyjev k dodání "špíny" na Bidena.

Zdroj: ČTK
Další zprávy