Nejlepší trefy hokejového MS. Projděte si vítězné tikety

Ilustrační snímek.
Sobotkův gól na 5:3 těsně před koncem stojí i za největší výhrou hokejového MS. Tento sázkař dal celkem čtyři tikety za 200 tisíc korun (což je maximální možný vklad na jeden tiket) na to, že Česko porazí Finsko minimálně o dva góly. Vyšlo to a vsazených 800 tisíc korun se rozrostlo na tři miliony.
Stejný princip, jiný zápas. Spojené státy prohrávaly sice po první třetině 0:1, nakonec ale udělaly přesně to, co po nich chtěl tento sázkař, tedy vyhrály alespoň o dvě branky (3:1). Pět stejných tiketů za 200 tisíc korun vyneslo 1,24 milionu korun čistého.
Mistrovství našlo i svého remízového krále. Tento sázkař trefil čtyři nerozhodné výsledky a k tomu neprohru Běloruska s Norskem. Za 29 vsazených korun bral více jak 13 tisíc korun.
Že měl do hry vsadit více, si možná říkal i další úspěšný sázkař, který trefil vysoký kurz 717,89:1, a z desetikoruny tak přes trefené střelce udělal více jak sedm tisíc korun.
Foto: Tipsport
Jiří Hovorka Jiří Hovorka
18. 5. 2015 15:06
Galerie: Také sázkaři mají za sebou událost roku 2015. Češi prosázeli za 14 dnů zhruba miliardu korun.

Praha – S hokejovým mistrovstvím skončila i letošní sázkařská událost roku. Češi na zápasy prosázeli kolem miliardy korun, tedy zhruba dvakrát tolik co loni při hokejovém mistrovství světa v Bělorusku. "Hokejové mistrovství v Česku bylo absolutním vrcholem letošní sezony," říká mluvčí Fortuny Petr Šrain.

Zájem sázkařů o mistrovství byl logický. Zatímco loni byl hokejový šampionát ve stínu zimní olympiády v Soči a fotbalového "mundialu" v Brazílii, letos takovou konkurenci neměl. Navíc se hrálo v Česku a národní tým bojoval do posledního dne o medaili. "Bez účasti našich by závěrečné boje postrádaly potřebný náboj jak mezi fanoušky, tak mezi sázkaři," říká mluvčí Tipsportu Jiří Hadrava.

Největší objem sázek přijal právě Tipsport, který se přiblížil k půlmiliardě korun. Druhá v pořadí Fortuna hlásí 360 milionů korun. "Šampionát se stal nejsázenějším hokejovým turnajem v historii, když výrazně předčil jak MS v Minsku (vklady 255 milionů), tak i OH v Soči (vklady 310 milionů korun za celé hry)," říká Šrain. Rekordní mistrovství hlásí i další sázkové kanceláře, Chance nabrala sázky za 105 milionů korun.

Vzhledem k tomu, že většinu zápasů vyhráli favorité, jsou bookmakeři sázkových kanceláří před sázejícími jen o kousek vpředu. "Výsledky na turnaji více nahrávaly sázkařům, takže zisk ze sázek byl malý. Na výhrách bylo vyplaceno 97 % vkladů," říká Václav Friedmann za Sazku Bet, která nabrala 17 milionů korun.

Nejlepší tikety spojené s hokejovým šampionátem najdete v galerii – klikněte na úvodní obrázek nad textem.

 

Právě se děje

Další zprávy