reklama
 
 

Lidé varují před e-shopem. Zaplacené zboží nedodal

18. 12. 2012
Foto: Thinkstock
Před internetovou prodejnou Filmopolis.cz varují lidé na stránce Heureka.cz

Jablonec nad Nisou - Uživatelé nákupního rádce Heureka.cz varují před e-shopem www.filmopolis.cz. Ten kromě filmů prodává také stavebnice Lego nebo levné parfémy.

Podle recenzí zákazníků obchod objednané a zaplacené zboží vůbec nedoručuje. Prodejce nereaguje ani na e-maily a telefony.

Stížnosti uživatelů se příliš neliší. Nákup, platba kartou předem a následně čekání na zboží a ani po měsíci žádná odezva. "Objednávku jsem pak po dohodě zrušila, bylo mi slíbeno, že pošlou peníze zpět a zatím nikde nic. Mám u nich přes tři tisíce korun," stojí v jednom z komentářů.

Jednatel společnosti Filmopolis Martin Kovařík se ale vzápětí proti varování Heuréky důrazně ohradil.

"Nejsme žádný podvodný obchod. Ano, s několika zákazníky jsme řešili problémy, ale vše bylo úspěšně vyřešeno nebo je v řešení," napsal redakci Aktuálně.cz.

Varování zůstane

"V minulosti měl obchod bezproblémové transakce a lidé si nestěžovali. Poté se však začaly množit negativní reakce, které v posledních měsících gradují," komentuje Kamil Demuth z Heureka.cz.

Zástupcům firmy, která se zabývá srovnávání cen na internetu, podle něj e-shop slíbil, že se k situaci vyjádří. Zatím ovšem nekomunikuje.

Heureka.cz proto oznámila, že nabídku uvedeného obchodu na svých stránkách již zobrazovat nebude. Hodnocení ale hodlá ponechat - jako varování pro další spotřebitele.

"Vodítkem pro výběr spolehlivého obchodu může být certifikát Ověřeno zákazníky, který obchod získá na základě hodnocení od reálných zákazníků," doplňuje Demuth. Do této služby se zapojilo přes 7 tisíc e-shopů a pro obchody je zdarma.


autor: Tereza Holanová | 18. 12. 2012

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama