Video: Gates i Ballmer pogují v mixu 15 let Microsoftu

David Slížek
10. 1. 2012 10:15
Microsoft na CES 2012 shrnul klíčové prezentace na veletrhu do hudebního remixu. Podívejte se, jak Steve Ballmer rapuje Bong, bing, bing!
Steve Ballmer na CES 2012
Steve Ballmer na CES 2012 | Foto: Reuters

Nejzábavnějším momentem posledního vystoupení firmy Microsoft na CES 2012 bylo dvouminutové video "Exclusive Pogo Remix", které vtipně shrnuje 15 let hostování firmy na tomto veletrhu.

Ve zhudebněných a sestříhaných úryvcích z klíčových prezentací se objevuje ex-šéf Microsoftu Bill Gates, současná hlava firmy Steve Ballmer (s chytlavým refrénem Bing, bing, bing!) i jejich hosté.

Podívejte se sami:

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Tip: Datarama o veletrhu CES 2012 v Las Vegas informuje přímo z místa! Máte pro nás tipy, na co se zaměřit? Přání, co byste chtěli vědět? Napište nám do diskuse pod článkem, na Facebook, na Twitter nebo na Google+.

 

Právě se děje

před 24 minutami

Aktivisté z Greenpeace promítli na budovu vlády vzkaz pro Babiše

Aktivisté ve vzkazu požadovali, aby Česko přijalo plán na uhlíkovou neutralitu v Evropské unii do roku 2050. Česko plán na razantní snížení emisí odmítá, premiér Andrej Babiš (ANO) před několika dny zopakoval, že ani na nadcházejícím jednání evropských státníků ho nepodpoří.

Z Dvořákova nábřeží promítali na budovu české vlády aktivisté heslo "Chraňte klima, aby tady mohly žít i naše děti! Greenpeace." Projekci prokládali obrazy plamenů. Heslo vycházející z předvolebního hesla hnutí ANO vybrala organizace záměrně.

"To je celý smysl té uhlíkové neutrality a všech klimatických opatření. Abychom planetu a životní podmínky v aspoň stávající podobě, ideálně i lepší zanechali i pro naše děti a budoucí generace," vysvětlil aktivista Jan Freidinger.

Další zprávy