Foto: Nová dominanta Pankráce láká do kanceláří s řadou "zelených vychytávek"

Foto: archiv Erste Group Immorent
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
3. 12. 2015 19:36
"Chtěli jsme vytvořit moderní, nadčasovou stavbu, která třeba i za sto let bude přirozenou a obdivovanou součástí městského veřejného prostoru," říká o novém kancelářském komplexu na pražském Pankráci Tomáš Velemínský, jednatel společnosti Erste Group Immorent, která stavbu vlastní. Povedlo se?
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Exhejtman Zimola chce jako člen ČSSD kandidovat za Změnu 2020 v krajských volbách

Předseda jihočeské sociální demokracie Jiří Zimola hodlá v krajských volbách v příštím roce kandidovat za hnutí Změna 2020. Jedná se podle něj o hnutí členů ČSSD i nestraníků. Za Změnu 2020 by mohli kandidovat i někteří další lidé z vedení jihočeské sociální demokracie.

"Nemáme v plánu střílet do nohy ČSSD a ani stranu nějak štěpit. Je to určitá vize, s níž chceme do voleb jít, a vycházíme z modelu, který využil Michal Šmarda," uvedl Jiří Zimola. Řekl, že Šmarda loni v komunálních volbách v Novém Městě na Moravě jako člen sociální demokracie vedl formaci Lepší Nové Město a stal se starostou. Předseda jihočeské ČSSD dodal, že Změna 2020 se otevře i adeptům z řad nestraníků, kteří prý nechtějí figurovat na kandidátní listině sociální demokracie.

Další zprávy