Známe Nábytek roku. Prohlédněte si výsledky soutěže

vítěz soutěže Nábytek roku, sedací souprava Bunker
Vítězný výrobek soutěže Nábytek roku 2014. Sedací souprava Bunker, kterou pro společnost mminterier navrhl slovenský designér Boris Klimek.
Židle Infinity od společnosti Form. Designérem byl Martin Beinhauer.
Židle Everyday, kterou pro firmu LD Seating navrhl designér Paul Brooks.
Kuchyně Creative, kterou pro společnost Nadop - Výroba nábytku navrhli designéři Iveta Strnadová a Karel Nedbal.
Foto: asociace českých nábytkářů
Kateřina Vokurková Kateřina Vokurková
23. 3. 2014 21:25
Asociace nábytkářů vyhlásila vítěze pátého ročníku ankety o nejzdařilejší výrobek na tuzemském trhu.

Asociace nábytkářů vyhlásila výsledky pátého ročníku soutěže o nejzdařilejší výrobek na českém trhu. Podívejte se, kdo získal titul Nábytek roku 2014 a které další počiny designérů jsou podle poroty nejzajímavější a nejinovativnější.

 

Právě se děje

před 54 minutami

Schodek rozpočtu letos může stoupnout nad 400 miliard korun

Schodek státního rozpočtu letos vzroste podle předsedkyně Národní rozpočtové rady Evy Zamrazilové minimálně na 400 miliard korun ze schválených 320 miliard Kč. Uvedla to v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Ekonomka a členka iniciativy KoroNERV-20 Helena Horská s tím souhlasila, ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) to nevyloučila. Nová výše rozpočtového schodku s ohledem na dopady daňového balíčku bude podle ní stanoven koncem února nebo počátkem března.

"Nevím, řeknu to na přelomu února a března. Nemohu to vyloučit," uvedla v pořadu ČT Schillerová k možnosti, že se schodek vyšplhá nad 400 miliard korun. Podle ministryně financí ale nelze do rozpočtu pouze prostě započítat dopady daňového balíčku. Podle prosincového odhadu ministerstva financí by měl balíček snížit příjmy veřejných rozpočtů o 98,7 miliardy korun, z toho příjmy státního rozpočtu o 87,5 miliardy korun. Ministryně dnes však mluvila o dopadu 65 miliard korun na státní rozpočet

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

U břehů Turecka se potopila ruská nákladní loď, záchranáři se snaží pomoci asi 15 členům posádky

U tureckého pobřeží Černého moře se potopila ruská nákladní loď. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na turecká státní média. Záchranáři se nyní snaží pomoci asi 15 členům posádky, kteří uvízli na moři v trojici záchranných člunů.

Loď určená pro přepravu sypkého nákladu se potopila u pobřeží regionu Inkumu. Oběti na životech zatím nejsou hlášené a příčina neštěstí není jasná.

Guvernér turecké provincie Bartin Sinan Güner uvedl, že na záchraně námořníků se pracuje, počasí je však velmi špatné. V oblasti silně prší a sněží a fouká silný vítr.

Zdroj: ČTK
Další zprávy