U Čerčan na Benešovsku usmrtil vlak muže, provoz na trati už je obnoven

ČTK ČTK
20. 9. 2020 9:24
Osobní vlak srazil v neděli ráno u Čerčan na Benešovsku muže, který se pohyboval v kolejišti. Chodec nehodu nepřežil. Provoz na trati byl zhruba tři hodiny přerušený, před polednem se na ní vlaky vrátily.
Vlak, nehoda, ilustrační foto
Vlak, nehoda, ilustrační foto | Foto: ČTK

Nehoda byla hlášena kolem 8:00 v úseku Senohraby-Čerčany. "Muž utrpěl zranění, kterým na místě podlehl," uvedla policejní mluvčí Martina Fejfarová. Cestující ve vlaku podle ní z incidentu vyvázli bez zranění, po dobu vyšetřování byla trať uzavřena.

Některé spoje musely být podle Českých drah (ČD) odřeknuty, další nabraly zpoždění. Podle webových stránek ČD byl provoz v dálkové i regionální dopravě obnoven v 11:00.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy