reklama
 
 

"Tak sladká je moje svoboda". Kajínek má vlastní řadu bonbonů, slogan vymyslel sám

24. 11. 2017 12:53
Omilostněný vrah Jiří Kajínek propaguje svou knihu ovocnými bonbony. Jmenují se Kajínky a vyrábí je brněnský podnikatel. Tvrdí, že Kajínek své jméno a podobiznu na obal propůjčil bezplatně.

Praha - Omilostněný vrah Jiří Kajínek má vlastní řadu ovocných bonbonů. Nedávno je začala vyrábět brněnská firma Premiera Sweet pod přiléhavým názvem Kajínky. S iniciativou přišel před několika měsíci ředitel firmy Radomír Havlík, který se s Kajínkem osobně zná a patří mezi jeho podporovatele.

Kajínek nepropůjčil výrobku jen svůj obličej. Podle Havlíka se podílel i na výběru chutí, a dokonce přišel s vlastním sloganem "Tak sladká je moje svoboda".

Na otázku ohledně provize pro Kajínka ředitel Havlík odpověděl tak, že žádná neexistuje. "Je to z naší strany sponzorský dar, protože pan Kajínek dostává materiální podporu v podobě samotného produktu," řekl Aktuálně.cz Havlík.

Bývalý vězeň již obdržel přibližně tisíc balení bonbonů, které rozdává jako propagační materiál na podpisových akcích spojených s uvedením jeho knihy.

Firma Premiera Sweet se dlouhodobě zabývá výrobou reklamních cukrovinek. Na jejím e-shopu se jedno balení dá koupit za 25 korun.

autor: Domácí | 24. 11. 2017 12:53

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama