Nebezpečný manévr na dálnici D1. Řidič agresivně tlačil kamion do odstavného pruhu

lis lis
29. 6. 2022 13:40
Řidič kamionu provedl riskantní manévr na dálnici D1 u Brna ve směru na Prahu. Nechtěl pustit jiný kamion z připojovacího pruhu a místo zpomalování začal zrychlovat. Po předjíždění začal druhý automobil vytlačovat do odstavného pruhu.
Vytlačování kamionů | Video: Aktuálně.cz

Dramatická situace se odehrála v úterý na dálnici D1 u Rosic u Brna ve směru na Prahu. Řidič kamionu provedl nebezpečný manévr, když začal jiný kamion přejíždět z připojovacího pruhu.

"Kamioňák měl velký problém šlápnout na brzdu a zpomalit, aby se jiný kamion mohl připojit do jeho pruhu," popsal čtenář Aktuálně.cz, který celou situaci natočil ze svého auta na palubní kameru.

Řidič kamionu tak místo toho, aby snížil rychlost a pustil před sebe druhý vůz, stočil narychlo volant a přejel do levého pruhu.

Poté agresivním manévrem ve velké rychlosti vytlačil přijíždějící nákladní vůz do odstavného pruhu. Při nebezpečně vypadající situaci se naštěstí nikomu nic nestalo.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy