reklama
 
 

Policie odložila případ smrtelné nehody u Obrnic, kterou řidička on-line streamovala

18. 6. 2018 12:22
Tragédie se stala loni 6. července na silnici I/13 u Obrnic krátce před 20:00.

Obrnice (Mostecko) - Vyšetřovatel ukončil zjišťování příčin nehody u Obrnic nedaleko Mostu, při níž před rokem zemřela řidička. Případ policie odložila. Informovala o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. Dívka a spolujezdkyně jízdu přenášely živě přes internet, video zachytilo i okamžik nehody.

Tragédie se stala loni 6. července na silnici I/13 u Obrnic krátce před 20:00. Mladá řidička podle výsledků vyšetřování nepřizpůsobila rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla, dopravně technickému stavu pozemní komunikace a dalším okolnostem, které mohla předvídat.

Při projíždění levotočivé zatáčky v mírném klesání dostala smyk. Nezvládla ho, vyjela vpravo ze silnice a narazila do protihlukové stěny.

Řidičku transportoval vrtulník do nemocnice, v níž na následky zranění zemřela. Její spolujezdkyně utrpěla zranění lehké. "Policie si k objasnění příčin nehody vyžádala znalecké posudky z oboru zdravotnictví a dopravy. Případ nyní policie odložila," uvedla mluvčí.

Dívky z jízdu přenášely on-line. Čtyřicetiminutové video zachycuje rychlou jízdu dívek i okamžik nehody, stejně tak pomoc lidí, kteří jeli kolem a následné záchranné práce. Záznam vysílání se po nehodě rychle šířil po sociálních sítích.

autor: ČTK | 18. 6. 2018 12:22

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama