Placené internetové seznamky vzbuzují větší důvěru

Adam Pešek
18. 5. 2011 15:18
Internetové seznamky mohou dobře poslouži nesmělým i zaneprázdněným

Pro nesmělého člověka možnost si dotyčného předem oťuknout a pro neustále zaneprázdněné šance na seznámení bez ztrácení času neúspěšnými pokusy někde po barech, především na to dnes lákají dnešní internetové seznamky. Anonymita internetu však nemusí být výhodou a na předem dohodnuté rande třeba také nikdo dorazit nemusí, v horším případě můžete narazit na podvodníka.

Provozovatelé se proto snaží různými způsoby zajistit důvěru osamělých lidí. Například portál jiskreni.cz sice za možnost aktivního oslovování protějšků vyžaduje poplatek, zároveň tím však zamýšlí vyfiltrovat všechny, kteří to nemyslí vážně.

Na vzestupu je i takzvaný speed dating (někdy též smart dating). Model předem připravených schůzek, kde si samozřejmě po zaplacení vstupního poplatku můžete v průběhu hodiny promluvit až s deseti potenciálními partnery, očividně láká řadu lidí nejrůznějších věkových kategorií a podobných seznamek tak stále přibývá.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Kellner se loni rozhodl přesunout z Nizozemska do ČR firmu PPF Financial Holding

Kellner se loni rozhodl přesunout z Nizozemska do ČR firmu PPF Financial Holding, píše Deník N. Firma spravuje především úvěrovou skupinu Home Credit.

Zdroj: ČTK
před 9 minutami

Chci se nejdřív sejít s Babišem, řekl Zaorálek o tom, zda převezme ministerstvo zahraničí

Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD), který by se podle vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) měl stát ministrem zahraničí, řekl, že se chce nejdříve sejít s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Vadí mu, že resort podle jeho názoru nemá dostatečné kompetence a Česko postrádá jednotnou zahraniční politiku. 

"Protože jsem nespokojen s tím, jak dnes funguje ministerstvo zahraničí, tak jsem ochoten se pobavit se premiérem, jak to změnit. Zda je možné, aby existovala jednotná česká zahraniční politika. Nevím ale, jak v tom pořídím," řekl Zaorálek.

Zdroj: Domácí
před 10 minutami

Moskva varovala Spojené státy, ať se drží stranou od Krymu

Rusko v úterý varovalo Spojené státy, ať se drží stranou od černomořského pobřeží Ruska a Krymu. Riziko incidentu je velmi vysoké, uvedl náměstek ministra zahraničí Sergej Rjabkov podle agentury Reuters. Vyslání dvou amerických vojenských lodí do Černého moře, kam mají připlout tento týden, označil na pozadí stoupajícího napětí na východě Ukrajiny za "provokaci".

Rjabkov současně ujistil, že Moskva hodlá nadále bránit ruskojazyčné obyvatele části východoukrajinského Donbasu, ovládané proruskými separatisty od jara 2014. Rusko tak chce postupovat navzdory americkému varování, že zaplatí "vysokou cenu" za počínání na východě Ukrajiny. "Prostě bráníme své zájmy, zájmy našich občanů, ruskojazyčného obyvatelstva. Nadále je budeme bránit," prohlásil náměstek podle agentury TASS.

Zdroj: ČTK
Další zprávy