Otec o nelegálních obchodech s lihem nevěděl, tvrdí v kauze metanol odsouzený Březina

ČTK ČTK
24. 4. 2019 11:56
Hlavní organizátor obchodů s nelegálním lihem Radek Březina dnes u zlínského soudu odmítl, že by o nich jeho otec Vladimír věděl. Soud ho předvolal v souvislosti s případem praní špinavých peněz, které podle obžaloby mají pocházet z jeho podnikání s nezdaněným lihem. V případu jsou obžalováni čtyři lidé, kteří jsou Radku Březinovi blízcí. Kromě otce jde o jeho bývalou manželku Stanislavu a asistentky Kateřinu Míčkovou a Kristýnu Mazurovou. Hrozí jim až osmileté vězení. Všichni vinu popírají, tvrdí, že o nelegálních penězích nevěděli.
Radek Březina u soudu.
Radek Březina u soudu. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 18 minutami

Policie zadržela ráno ve Varnsdorfu tři osoby, podle České televize starostu města a další dva lidi kvůli pronájmu radarů na měření rychlosti.

před 18 minutami

Basketbalisté Philadelphie a Miami drží domácí neporazitelnost

Basketbalisté Philadelphie zůstávají i nadále v této sezoně NBA před svými fanoušky neporažení. V hale Wells Fargo Center v úterý zdolali ve třináctém domácím zápase Denver 97:92. O dvě utkání kratší domácí neporazitelnost uhájilo i Miami, které zdolalo Atlantu až po prodloužení 135:121.

Výsledky NBA:

Charlotte - Washington 114:107, Miami - Atlanta 135:121 po prodl., Philadelphia - Denver 97:92, Portland - New York 115:87.

Další zprávy