Obrazem: Kočkovi vypravili pompézní pohřeb a blokovali dopravu. Přišly i známé tváře

Obrazem: Kočkovi vypravili pompézní pohřeb a blokovali dopravu. Přišly i známé tváře
Kostel Nejsvětějšího srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze dnes zaplnili lidé, kteří přišli na pohřeb Jana Kočky mladšího, vnuka provozovatele Matějské pouti Václava Kočky.
Jan Kočka mladší zemřel po dopravní nehodě, kterou (nejspíš - policie věc stále vyšetřuje) způsobil, když jel po dálnici v protisměru a srazil se s kamionem. Kočka i stejně starý řidič kamionu na místě zemřeli.
Kostel už od dopoledních hodin hlídala ochranka rodiny Kočků, dovnitř směli jen pozvaní.
Šli snadno poznat.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
12. 10. 2018 19:45
Prahou prošel dlouhý pohřební průvod rodiny Kočků. Pohřbívali Jana Kočku mladšího, vnuka provozovatele Matějské pouti Václava Kočky. Osmadvacetiletý muž jel v luxusním voze po dálnici v protisměru a následně narazil do kamionu, on i stejně starý řidič náklaďáku na místě zemřeli. Smutečního aktu se zúčastnily stovky lidí. Mimo jiné dorazil i Daniel Hůlka, Michal David nebo Richard Genzer a Michal Suchánek a také prezidentův poradce Martin Nejedlý.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nymburk v osmifinále basketbalové LM narazí na Bandirmu

Nymburští basketbalisté v osmifinále Ligy mistrů nastoupí proti tureckému celku Bandirma. Středočeši sérii hranou na dvě vítězství odstartují doma a hrát se bude 3., nebo 4. března. V případě postupu narazí výběr trenéra Orena Amiela na lepšího z dvojice AEK Atény - Bonn.

Nymburk se v play off Ligy mistrů představil zatím dvakrát a vždy vypadl v prvním kole. Při premiéře soutěže v ročníku 2016/17 o jediný bod nestačil na italské Sassari, o rok později podlehl pozdějšímu vítězi AEK Atény. V minulé sezoně středočeský celek skončil už v základní skupině.

Další zprávy