reklama
 
 

Němci zatkli iráckého uprchlíka. Je podezřelý z napadení a znásilnění dvou čínských studentek

6. 12. 2016 17:52
Jednatřicetiletého Iráčana, který v Německu žádá o azyl, dopadla v západoněmecké Bochumi policie. Je podezřelý ze srpnového napadení a pokusu o znásilnění jednadvacetileté Číňanky a ze znásilnění sedmadvacetileté Číňanky, které se odehrálo v listopadu. Podle žalobce muže usvědčují stopy DNA.

Bochum (Německo) – Policie ze západoněmecké Bochumi zadržela 31letého uprchlíka z Iráku, kterého podezřívá ze sexuálně motivovaných útoků na dvě čínské studentky. Podle žalobce muže usvědčují stopy DNA, napsala v úterý agentura AP. Migrant ale vinu popírá, informovala agentura Reuters. V krátké době jde o druhý podobný případ.

Muž je vyšetřován pro napadení a pokus o znásilnění jednadvacetileté Číňanky v srpnu a pro znásilnění sedmadvacetileté Číňanky v listopadu.

Iráčan, jehož jméno média neuvádějí, patří mezi žadatele o azyl. Do Německa přišel loni se svou ženou a dětmi.

V pátek policisté v jihoněmeckém Freiburgu zatkli sedmnáctiletého afghánského běžence, který podle nich znásilnil a zabil devatenáctiletou německou studentku medicíny. Vražda vyvolala velké pobouření a mnoho lidí věnovalo peníze na odměnu za dopadení pachatele. Kancléřka Angela Merkelová ale varovala, aby hněv nedopadl paušálně na všechny přistěhovalce.

autor: ČTK | 6. 12. 2016 17:52

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama