Osobní vlak usmrtil mladou ženu ve stanici Dobronín na Jihlavsku

ČTK ČTK
11. 4. 2016 19:37
Osobní vlak dnes odpoledne srazil a usmrtil mladší ženu pohybující se v kolejišti v železniční stanici Dobronín na Jihlavsku. ČTK to řekla krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. Provoz na trati mezi Havlíčkovým Brodem a Veselí nad Lužnicí byl v úseku Šlapanov - Dobronín zastaven. České dráhy zajišťovaly náhradní autobusovou dopravu. Provoz na trati byl obnoven kolem 19:00. Okolnosti nehody se vyšetřují. Nehoda se stala kolem 15:30. Podle ředitelky krajských záchranářů Vladislavy Filové utrpěla žena zranění neslučitelná se životem. Ve vlaku nebyl zraněn nikdo.
Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D3 u Českých Budějovic je po nehodě kamionu ve směru z Prahy zavřená

Dálnice D3 je na 122. kilometru mezi Borkem a Ševětínem na Českobudějovicku ve směru z Prahy neprůjezdná. Havaroval tam kamion. Při nehodě se nikdo nezranil. Dálnice bude zavřená asi do 12:00. Směr na Prahu je průjezdný bez omezení, provoz je minimální. Informovali o tom mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů a krajský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Policie odklání dopravu na výjezdu 118 Ševětín. "Nákladní auto narazilo do svodidel," uvedl Matzner. Nyní se auto odtahuje a dálnice se uklízí. Když se odtahová služba snažila kamion vyprostit, prorazila se nádrž nákladního auta. Na vozovku pak unikly pohonné hmoty, na místě tak zasahují i hasiči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy