Na D8 u Řehlovic bourala dvě auta. Směr na Německo je uzavřený, tvoří se kolony

ČTK ČTK
Aktualizováno 29. 3. 2018 10:49
Na dálnici D8 nedaleko Řehlovic na Ústecku se srazila dvě osobní auta. Dálnice je v těchto místech ve směru na Německo uzavřena, informovala policie. Policisté odklánějí dopravu na objízdné trasy. Nehoda se stala na 66,9 kilometru mezi exity Řehlovice a Trmice ve směru na Německo. Na místě zasahují záchranné složky, přistával i vrtulník. Podle aktuálních kamerových záznamů se před nehodou tvoří kolony. Policie odklání dopravu již v Lovosicích na silnici I/30, v dalším úseku na R63 směrem na Teplice. Uzavírka je zatím odhadována do 13.00.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Martina Křížová
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecko přesune v první fázi do Sýrie milion uprchlíků, řekl Erdogan

Turecko v první fázi přesune do Sýrie milion syrských uprchlíků ze svého území. Řekl to v úterý turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. Turecká armáda od 9. října bojuje na severu Sýrie proti tamním kurdským oddílům s cílem zřídit podél hranice zónu pro bezpečný návrat uprchlíků. Turecko jich přijalo od roku 2011 na 3,6 milionu.

"Zajistíme oblast od Manbidže po iráckou hranici a v první fázi umožníme milionu syrských uprchlíků vrátit se domů. Později zajistíme návrat dvou milionů lidí," prohlásil prezident.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

V Brazílii spadl obytný dům. Nejméně dva lidé jsou mrtví a deset je nezvěstných

Sedmipodlažní obytný dům se dnes náhle zřítil ve městě Fortaleza na severovýchodě Brazílie. Hasiči a záchranáři z trosek zatím vyprostili dva mrtvé a osm zraněných, kteří byli převezeni do nemocnice. Tragická bilance ale může být vážnější, protože pod rozvalinami jsou ještě minimálně další dva živí lidé a deset osob se pohřešuje, informovala brazilská média. Podle svědků několik osob stihlo z budovy vyběhnout a mezi zraněnými je i pár lidí, kteří šli kolem. Příčiny kolapsu domu dosud nejsou jasné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy