Plochu pardubického závodiště někdo poničil herbicidem

Plochu pardubického závodiště někdo poničil herbicidem
Další podélná poškození a několik menších defektů je v oblouku dráhy před cílem.
Irská lavice je téměř celá spálená.
Na doskoku Taxisova příkopu jsou vypálené dva kruhy o průměru zhruba tři metry.
Linie odumřelé trávy jsou i za Havlovým skokem.
Foto: Aktuálně.cz
Domácí Domácí
6. 10. 2011 16:20

Pardubice - Na závodišti v Pardubicích zaměstnanci Dostihového spolku objevili na několika místech poničený trávník. Policie v současnosti vyšetřuje, zda se nejedná o sabotáž před 121. ročníkem Velké pardubické, která se má uskutečnit v neděli. Škoda byla odhadnuta na 100 tisíc korun. Vedení spolku i přesto věří, že dostihy o víkendu proběhnou podle plánu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy