Nehoda čtyř aut u Litomyšle zablokovala silnici I/35

ČTK ČTK
Aktualizováno 15. 8. 2014 20:32
Policie odklonila dopravu na komunikace nižších tříd, v místě nehody se tvoří kolony.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Policie ČR

Řídký (Svitavsko)- Nehoda čtyř osobních aut zablokovala dnes od 15:00 frekventovanou silnici I/35 u obce Řídký na Svitavsku. Šest lidí bylo při srážce zraněno. Policie odklonila dopravu na komunikace nižších tříd, řekla ČTK mluvčí svitavské policie Anna Štegnerová.

"Řidič auta jedoucího na Svitavy z neznámých příčin přejel do protisměru a postupně narazil do dalších tří vozů. Dva skončily mimo vozovku," uvedla. Zranění byli převezeni do nemocnice v Litomyšli a po ošetření propuštěni.

Před místem nehody se tvoří kolony. Objízdná trasa od Vysokého Mýta je vedena přes obce Cerekvice nad Loučnou a Tržek, z opačné strany řidiči pojedou přes Sedliště a Cerekvici.

 

Právě se děje

před 54 minutami

V Ostravě vykolejila tramvaj po srážce s autem, dva lidé jsou zranění

Dva lidé v pátek utrpěli zranění při srážce tramvaje a osobního auta v Ostravě. Oba zranění byli v automobilu. Tramvaj po nehodě vykolejila, řekli mluvčí Dopravního podniku Ostrava Karolína Rycková a mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Policejní mluvčí Soňa Štětínská řekla, že řidič auta zřejmě tramvaji nedal přednost při odbočování. Policisté zjišťují okolnosti nehody a žádají svědky, aby se přihlásili. Zraněnými byli osmašedesátiletá žena a sedmačtyřicetiletý muž. "Žena utrpěla lehké zranění hlavy. Muž měl těžší zranění v oblasti zad a podezření na otřes mozku," řekl Humpl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy