Nehoda vlaku na Zlínsku si vyžádala tři zraněné. Trať je neprůjezdná, dopravu zajišťují autobusy

ČTK ČTK
4. 12. 2017 14:20
V železniční stanici Brumov-Bylnice na Zlínsku se po poledni srazil osobní vlak s posunující soupravou, informoval mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Podle mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříkové jsou na místě tři zranění, strojvůdci a průvodčí, z toho jeden člověk těžce a dva lehce. U nehody zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému. "Vlak se srazil se soupravou, která se pohybovala v rámci nádraží," uvedl Drápal. Podle webu Českých drah (ČD) je provoz vlaků na trati Horní Lideč - Bylnice v místě zastaven. Dopravce zajišťuje pro cestující náhradní autobusy. Omezení by mělo trvat do 18 hodin.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 27 minutami

Allertová skončila v Taškentu v prvním kole

Tenistka Denisa Allertová se rozloučila s turnajem WTA v Taškentu v prvním kole. Nestačila na vítězku tamního podniku z roku 2008 Rumunku Soranu Cirsteaovou a osmé nasazené soupeřce podlehla 1:6, 4:6.

Šestadvacetiletá Allertová, 254. hráčka žebříčku, v prvním setu za stavu 0:5 odvrátila "kanára". Druhou sadu začala brejkem na 2:0, poté však podání neudržela a v devátém gamu znovu. Po návratu do elitních turnajů z okruhu ITF prohrála potřetí v řadě první zápas.

V Taškentu dnes nastoupí ještě úspěšná kvalifikantka Tereza Martincová, v úterý pak Kristýna Plíšková, nasazená jako pětka.

Další zprávy