Na Prostějovsku narazil vlak do návěsu auta, nehoda se obešla bez zranění

ČTK ČTK
Aktualizováno 23. 11. 2017 10:52
U Smržic na Prostějovsku narazil dnes ráno osobní vlak do návěsu nákladního auta. Původně hasiči informovali o tom, že ve vlaku cestovalo 140 lidí, později informaci upřesnili s tím, že šlo o 45 osob. Nikdo nebyl zraněn, řekla jejich mluvčí Vladimíra Hacsiková. Nehoda se stala na trati mezi Kostelcem na Hané a Prostějovem, provoz na trati byl přerušen tři hodiny, v 10:30 byl obnoven, uvedly České dráhy. Nehoda se stala kolem 07:30. "Na železničním přejezdu mezi Prostějovem a Kostelcem na Hané došlo ke střetnutí osobního vlaku jedoucího ze Senice do Prostějova s nákladním autem. Nehoda se obešla bez zranění.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Aktuálně.cz, HZS Olomouckého kraje
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Po požáru domu na Praze 5 skončila jedna žena v nemocnici. Hasiči několik osob evakuovali

Pětašedesátiletá žena skončila v nemocnici po odpoledním požáru bytu ve druhém patře činžovního domu v Praze 5. Nadýchala se zplodin. Z domu muselo být evakuováno několik lidí. Hasiči požár dostali rychle pod kontrolu. Rozsah škody a příčinu vzniku ohně zjišťují vyšetřovatelé. 

Hořet začalo krátce po 15:00 v Lidické ulici. "Hasiči nasadili na lokalizaci plamenů jeden vodní proud vnitřní částí budovy. Během zásahu zachránili čtyři osoby pomocí vyváděcích masek a jednoho psa. Několik osob se evakuovalo před příjezdem hasičů," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Oheň dostali hasiči pod kontrolu za 17 minut, poté ještě kontrolovali skrytá ohniska termokamerou. Museli také rozebrat i část stropního podhledu bytu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy