Foto: Nové nákupní centrum u Národní. Podívejte se dovnitř

Foto: Vojtěch Marek
Vojtěch Marek Kateřina Vokurková Vojtěch Marek, Kateřina Vokurková
31. 10. 2014 13:45
Po dvou a půl letech stavebních prací se u stanice metra Národní třída otevřelo nákupní centrum Quadrio.

Praha - Po dvou a půl roce stavebních prací se otevřelo nové nákupní centrum nad stanicí metra Národní třída v Praze. Investor - společnost CPI Group Radovana Vítka - pojmenoval celý komplex včetně kancelářských a obytných částí Quadrio.

První běžní návštěvníci vstoupili do nákupního centra přesně v 11 hodin 11 minut. Uvnitř mohou využít čtyři patra obchodů a restaurací.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Adetokunbo v NBA dovedl Milwaukee k šesté výhře za sebou

Nejužitečnější hráč minulé sezony Janis Adetokunbo zaznamenal ve čtvrtečním utkání NBA proti Portlandu impozantní triple double za 24 bodů, 19 doskoků a 15 asistencí a byl strůjcem vítězství Milwaukee 137:129. Bucks se po šesté výhře za sebou osamostatnili v čele Východní konference.

Adetokunbo podruhé v sezoně dosáhl na dvojciferná čísla ve třech základních statistických ukazatelích a stal se prvním hráčem v historii klubu, který zaznamenal bilanci čítající alespoň 20+15+15. Jeho čtvrteční výkon v historii ligy předčili jen slavní Oscar Robertson, Wilt Chamberlain a Larry Bird.

Střelecky se přitom řecký basketbalista trápil a proměnil jen devět z 27 střel. V počtu finálních přihrávek ale ve své sedmé sezoně v lize dosáhl na osobní rekord. "Když mi to nepadalo, snažil jsem se nacházet spoluhráče. Udělal jsem ale jen půlku práce, to oni se trefovali," řekl Adetokunbo.

Další zprávy