Foto: Máslo za 15 korun. Netradiční automat láká k novému způsobu placení

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
Na pražském Masarykovo nádraží mají nabídku, kterou se vyplatí prozkoumat. Máslo za 15 korun v době, kdy ho v obchodech můžeme koupit za více než 50 korun, v nejlepším případě za 40 korun během slevové akce?
Má to háček. Hotově ani běžnou platební kartou tu nezaplatíte. Musíte přiložit mobilní telefon umožňující placení v systému Android Pay.
Propagují tu nový systém pro jednoduché placení mobilem. Ten v Česku vedle Monety už nabízejí také mBank, J&T Banka a nově i Komerční banka.
Zaplatit mobilem tu může každý, kdo má platební kartu některé ze čtyř zmíněných bank a propojí si ji právě v aplikaci Android Pay. Aplikaci lze stáhnout zdarma, neplatí se ani za samotnou platbu (stejně jako u platební karty.)
Foto: Ludvík Hradilek
Petr Kučera Petr Kučera
9. 12. 2017 14:35
Levný nákup v máslomatu má háček. Hotově ani běžnou platební kartou tu nezaplatíte.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy