Vizitka partnera: CSR aktuality o společnosti ČEZ

Ekonomika Ekonomika
6. 10. 2010 15:29
Nové informace o tom, jak firma ČEZ rozvíjí společenskou odpovědnost

Partner sekce: ČEZ - Společnost ČEZ se koncepčně a dlouhodobě hlásí k odpovědnosti vůči životnímu prostředí, zákazníkům, zaměstnancům i všem ostatním osobám, které se nacházejí na území působnosti skupiny.

Na této stránce naleznete postupně aktualizované novinky, témata či rozhovory spojené s CSR aktivitami Skupiny ČEZ.

Nadace ČEZ vrací úspěch zpět k lidem, říká její šéf

S Danielem Benešem, šéfem správní rady Nadace ČEZ, o tom, jak jeho instituce rozdělila již více než miliardu korun různým projektům a pomohla tak tomu, aby se úspěch Skupiny ČEZ vracel zpět k lidem.

Daniel Beneš
Daniel Beneš | Foto: Aktuálně.cz

Zájem obcí a měst o projekt Oranžové hřiště překonává očekávání

Nadace ČEZ završila další ročník grantu na výstavbu dětských či sportovních hřišť, který šlo do konce ledna 2011 nově podávat pouze elektronickou formou. Počet žadatelů, kteří mohou získat dotaci ve výši až milionu korun, přitom zdaleka převyšoval reálné kapacity projektu.

Oranžové hřiště v Libochovicích
Oranžové hřiště v Libochovicích | Foto: ČEZ

Martin Roman, jak ho neznáte: O tom, kdy koná ČEZ dobro

Bezpečnost. Spolehlivost. Udržitelnost. Ekologické vlivy. Desítky tisíc zaměstnanců. Inovace. Práce s komunitami. Podpora vzdělávání. Rozhovor s Martinem Romanem o tom, co tvoří ČEZ

Foto: Ludvík Hradilek
 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy