NBA 09 The Inside - dva stylové trailery

Josef Kníže
6. 9. 2008 14:30
Nový přístup ke sportovnímu žánru.
Foto: worthplaying.com

SCEA kutí nový díl basketbalové simulace, který má předefinovat žánr jako takový. Poprvé se totiž do sportovní hry dostává velice propracovaný příběh, což obvykle nebývá silnou stránkou podobných titulů. V zásadě musíte svého zelenáče dostat z uličních hrátek mezi horních deset tisíc. Vše je samozřejmě propojeno díky filmečkům, a tak nabývá hra více filmového dojmu. Následující dva trailery názorně ukazují, že to může fungovat.

NBA 09 The Inside 'Career' trailer

NBA 09 The Inside 'Streets' trailer

NBA 09 The Inside výjde na PS3 a PSP 7. října tohoto roku.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V New Yorku bude zákaz nočního vycházení do konce týdne, úřady ho zavedly kvůli násilnostem po smrti černocha George Floyda

Zákaz nočního vycházení od 20 hodin večer do pěti hodin ráno místního času bude v New Yorku platit do konce tohoto týdne. Dnes to oznámil starosta největšího amerického města Bill de Blasio. Tamní úřady lidem opouštět domovy zakázaly v souvislosti s násilnostmi, jež vypukly po nedávné smrti černocha George Floyda.

De Blasio podle televize CNN vyzval demonstranty, aby dnes protestovali během dne. "Pak, prosím, jděte domů, protože večer máme práci s tím, abychom ve městě udrželi klid," řekl de Blasio. Dodal, že podporuje mírumilovné protesty a varoval, že pokud demonstranti nebudou poslouchat nařízení úřadů, nezůstane to bez reakce. "Nebudeme tolerovat jakékoliv násilí. Nebudeme tolerovat útoky na policisty. Nebudeme tolerovat rozdmýchávání nenávisti," upozornil starosta.

Zdroj: ČTK
Další zprávy