Zpravodajství TV Nova bude řídit Mužík, exšéf Blesku

Domácí Domácí
24. 2. 2012 11:54
Na Nově doposud zastával funkci PR ředitele. Ve funkci nahradil Martina Ondráčka

Praha - Novým ředitelem zpravodajství a publicistiky TV Nova se stal Vladimír Mužík, dosavadní ředitel PR této stanice.

Ve funkci nahradil Martina Ondráčka, který na Nově působil dvanáct let a byl posledním členem ve vedení Novy ještě z dob generálního ředitele Petra Dvořáka, který je nyní šéfem České televize.

Dočasným vedením oddělení PR a komunikace byl pověřen marketingový ředitel Ondřej Křivka. Sdělila to mluvčí Novy Marie Fianová.

Mužík bude ve své nové pozici zodpovídat za veškerý zpravodajský obsah CET 21, a to jak na televizních kanálech, tak i v agentuře Mediafax a internetových portálech společnosti.

"Je pro mě velkou výzvou posílit jasné vedoucí postavení Televizních novin a nabídnout kvalitní zpravodajský obsah napříč různými platformami," řekl Mužík a dodal, že strategie se zaměří nejen na televizní obrazovky, ale ve velké míře také na internet.

"Věřím, že nám Vladimír se svými rozsáhlými zkušenostmi z oblasti médií pomůže udržet vysokou kvalitu a sledovanost našeho zpravodajství. Jeho úkolem bude mimo jiné uvést na obrazovku TV Nova nové zpravodajsko-publicistické pořady," uvedl generální ředitel Novy Jan Andruško.

Mužík nastoupil do Novy v červnu loňského roku. Od podzimu 2006 do května 2011 řídil deník Blesk. Předtím působil čtyři a půl roku na Slovensku jako šéfredaktor deníku Nový čas.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Havlíček: Vláda chce přispět na zvýšené ceny energií 800 000 domácností

Vláda chce pomocí takzvaných energetických šeků přispět na výdaje za zdražující se elektřinu zhruba 800 000 nízkopříjmových rodin. Zaplatit jim plánuje kolem poloviny částky za zvýšené náklady. Vyplácet by mohla začít již v listopadu, řekl dnes v pořadu České televize Otázky Václava Moravce ministr průmyslu a obchodu a dopravy Karel Havlíček (za ANO). S nějakou formou podpory souhlasí i předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek či předseda klubu KDU-ČSL Jan Bartošek. Proti se naopak postavil předseda poslanců hnutí SPD Radim Fiala.

Krátkodobý plán na pomoc domácnostem potenciálně ohroženým energetickou chudobou bude podle Havlíčka hotový do několika týdnů. V říjnu by ho mohla schválit vláda, v listopadu by již stát mohl doručovat peníze lidem. Na počátku října se však v Česku uskuteční volby do Poslanecké sněmovny, po kterých se může složení kabinetu změnit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy