Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Ze zákulisí: Nejúčinnější marketing na internetu

Komerční sdělení
4. 4. 2013 10:00
Foto: Komerční sdělení

Nový fenomén se rychle šíří českým internetem. Tzv. direct-mailing přivádí statisíce nových uživatelů na cílové webové stránky skoro za hubičku. Položili jme několik dotazů zakladateli nejúspěšnějšího direct-mailingu v ČR panu Davidovi Smrhovi.

Mohl byste ve stručnosti popsat, jak Vaše služba eRmail.cz funguje?
"Dobrý den, projekt eRmail.cz funguje na velmi jednoduchém principu. Majitel eshopu nebo libovolného webového portálu (Klient) si u nás objedná reklamní kampaň. My poté zašleme jeho reklamní sdělení naším skoro 850000 uživatelům přímo do jejich emailových schránek."

Jak se spuštění kampaně u Vašich klientů projeví? 850000 uživatelů mi připadá jako obrovské číslo.
"Máte pravdu. 850000 uživatel je opravdu na české poměry obrovské množství :)
Jakmile dojde ke spuštění reklamní kampaně, klient okamžitě její účinky uvidí. Dojde k masivní zvýšeni návštěvnosti jeho webových stránek a spolu s tím i ke zvýšení zájmu o jeho služby.
Výhoda oproti jiným reklamním médiím je ta, že výsledky jsou viditelné okamžitě a jsou velmi dobře měřitelné"

Může si Vaši službu dovolit každý, nebo je určena jen pro velké a bohaté společnosti?
"Na naší službě eRmail.cz je skvělé právě to, že si ji může dovolit každý. Nabízíme mnoho výhodných balíčků a slev. Naším klientům dokonce umožňujeme ověřit si účinnost služby eRmail.cz za symbolickou cenu. Drtivá většina klientů je s výsledky kampaně natolik spokojená, že kampaň několikrát opakují. Viz naše reference."

Promiňte, ale s rozesíláním takového množství emailů mě napadá otázka SPAMu. Jak toto řešíte?
"SPAM je v naší zemi postaven mimo zákon. Proto naše společnost zasílá reklamní emaily výhradně na ty uživatelé, kteří se registrovali na naších stránkách a kteří nám dali k takovéto činnosti souhlas. Pokuta za SPAM se totiž může vyšplhat až na 10.000.000,- Kč a to opravdu nehodláme riskovat."

Děkuji Vám za rozhovor.
"Rád jsem zodpověděl Vaše otázky. Přeji úspěšný den"

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Slovenským fotbalistou roku je počtvrté za sebou Škriniar

Slovenským fotbalistou roku se počtvrté za sebou stal Milan Škriniar. Stoper Interu Milán ve svazové anketě porazil Stanislava Lobotku z Neapole o 18 bodů, což je pátý nejmenší rozdíl v třicetileté historii ankety. Výsledky byly vyhlášeny během galavečera v Senci před kvalifikačními zápasy o mistrovství Evropy proti Lucembursku a Bosně a Hercegovině.

Třetí pozici obsadil rekordman ankety, osminásobný vítěz Marek Hamšík z Trabzonsporu. Bývalý reprezentační kapitán se mezi nejlepšími třemi umístil už pošestnácté za sebou. Čtvrtý skončil bývalý sparťanský obránce Dávid Hancko, jenž v srpnu přestoupil do Feyenoordu Rotterdam.

Prvenství mezi trenéry obhájil Vladimír Weiss starší ze Slovanu Bratislava, jenž vyhrál anketu již posedmé. Jeho stejnojmenný syn a svěřenec byl vyhlášen nejlepším hráčem domácí soutěže za loňský rok a ve Fotbalistovi roku byl pátý.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

OSN: Země překročí úroveň kritického oteplení v příštím desetiletí

Planeta Země dosáhne úrovně kritického globálního oteplení o 1,5 stupně Celsia proti hodnotám před průmyslovou revolucí už v příštím desetiletí. Tvrdí to Šestá hodnotící zpráva Mezivládního panelu OSN pro změnu klimatu (IPCC). Podle jejích tvůrců jde zatím o nejrozsáhlejší zprávu o stavu globálního klimatu. Změna je podle vědců stále možná, vyžadovala by ale miliardy dolarů a mezinárodní spolupráci. Zprávu podpořily všechny členské země včetně České republiky.

Oteplení planety o 1,5 stupně Celsia ve srovnání s předprůmyslovým obdobím je považováno za úroveň, při jejímž překročení budou vlny veder, záplavy, sucho, zemědělská neúroda a vymírání druhů pro lidstvo velice obtížně zvladatelné. K udržení oteplení pod touto úrovní se přihlásily takřka všechny státy světa v pařížské klimatické dohodě z roku 2015. Její vědecký základ poskytla mimo jiné Pátá hodnotící zpráva IPCC.

Šestá zpráva nyní uvádí, že lidstvo má ke změně poslední příležitost, a pokud chce změny dosáhnout, musí omezit vypouštění skleníkových plynů na polovinu do roku 2030 a zcela přestat vypouštět oxid uhličitý do atmosféry v 50. letech tohoto století. Pokud lidstvo tyto dva cíle naplní, bude mít zhruba poloviční šanci, že oteplení planety nepřekročí oněch 1,5 stupně Celsia, tvrdí IPCC.

Zdroj: ČTK
Další zprávy