Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Ze zákulisí: Nejúčinnější marketing na internetu

Komerční sdělení
4. 4. 2013 10:00
Foto: Komerční sdělení

Nový fenomén se rychle šíří českým internetem. Tzv. direct-mailing přivádí statisíce nových uživatelů na cílové webové stránky skoro za hubičku. Položili jme několik dotazů zakladateli nejúspěšnějšího direct-mailingu v ČR panu Davidovi Smrhovi.

Mohl byste ve stručnosti popsat, jak Vaše služba eRmail.cz funguje?
"Dobrý den, projekt eRmail.cz funguje na velmi jednoduchém principu. Majitel eshopu nebo libovolného webového portálu (Klient) si u nás objedná reklamní kampaň. My poté zašleme jeho reklamní sdělení naším skoro 850000 uživatelům přímo do jejich emailových schránek."

Jak se spuštění kampaně u Vašich klientů projeví? 850000 uživatelů mi připadá jako obrovské číslo.
"Máte pravdu. 850000 uživatel je opravdu na české poměry obrovské množství :)
Jakmile dojde ke spuštění reklamní kampaně, klient okamžitě její účinky uvidí. Dojde k masivní zvýšeni návštěvnosti jeho webových stránek a spolu s tím i ke zvýšení zájmu o jeho služby.
Výhoda oproti jiným reklamním médiím je ta, že výsledky jsou viditelné okamžitě a jsou velmi dobře měřitelné"

Může si Vaši službu dovolit každý, nebo je určena jen pro velké a bohaté společnosti?
"Na naší službě eRmail.cz je skvělé právě to, že si ji může dovolit každý. Nabízíme mnoho výhodných balíčků a slev. Naším klientům dokonce umožňujeme ověřit si účinnost služby eRmail.cz za symbolickou cenu. Drtivá většina klientů je s výsledky kampaně natolik spokojená, že kampaň několikrát opakují. Viz naše reference."

Promiňte, ale s rozesíláním takového množství emailů mě napadá otázka SPAMu. Jak toto řešíte?
"SPAM je v naší zemi postaven mimo zákon. Proto naše společnost zasílá reklamní emaily výhradně na ty uživatelé, kteří se registrovali na naších stránkách a kteří nám dali k takovéto činnosti souhlas. Pokuta za SPAM se totiž může vyšplhat až na 10.000.000,- Kč a to opravdu nehodláme riskovat."

Děkuji Vám za rozhovor.
"Rád jsem zodpověděl Vaše otázky. Přeji úspěšný den"

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

V Praze se zřítila část domu, nikdo není zraněný

V pražském Braníku se v úterý večer zřítila část opravovaného rodinného domu. V sutinách nikdo nebyl. Na místě byli hasiči, policisté, záchranáři i kynologové městské policie se psy. Na twitteru to sdělili pražští hasiči. Stav domu prověří statik.

Oznámení o sesutí části domu v Údolní ulici dostali policisté krátce po 19:00. "Podle prvotních informací je dům v rekonstrukci a nikdo by se tam neměl nacházet," řekl ČTK mluvčí policie Jan Rybanský. Následně byli nasazeni psi na vyhledávání lidí ze sutin, kteří podle hasičů nikoho nenašli.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

USA zruší některé sankce proti Venezuele, aby podpořily dialog mezi vládou a opozicí. Povolí některá jednání s venezuelskou ropnou společností PDVSA

Zdroj: ČTK
Další zprávy