Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Ze zákulisí: Nejúčinnější marketing na internetu

Komerční sdělení
4. 4. 2013 10:00
Foto: Komerční sdělení

Nový fenomén se rychle šíří českým internetem. Tzv. direct-mailing přivádí statisíce nových uživatelů na cílové webové stránky skoro za hubičku. Položili jme několik dotazů zakladateli nejúspěšnějšího direct-mailingu v ČR panu Davidovi Smrhovi.

Mohl byste ve stručnosti popsat, jak Vaše služba eRmail.cz funguje?
"Dobrý den, projekt eRmail.cz funguje na velmi jednoduchém principu. Majitel eshopu nebo libovolného webového portálu (Klient) si u nás objedná reklamní kampaň. My poté zašleme jeho reklamní sdělení naším skoro 850000 uživatelům přímo do jejich emailových schránek."

Jak se spuštění kampaně u Vašich klientů projeví? 850000 uživatelů mi připadá jako obrovské číslo.
"Máte pravdu. 850000 uživatel je opravdu na české poměry obrovské množství :)
Jakmile dojde ke spuštění reklamní kampaně, klient okamžitě její účinky uvidí. Dojde k masivní zvýšeni návštěvnosti jeho webových stránek a spolu s tím i ke zvýšení zájmu o jeho služby.
Výhoda oproti jiným reklamním médiím je ta, že výsledky jsou viditelné okamžitě a jsou velmi dobře měřitelné"

Může si Vaši službu dovolit každý, nebo je určena jen pro velké a bohaté společnosti?
"Na naší službě eRmail.cz je skvělé právě to, že si ji může dovolit každý. Nabízíme mnoho výhodných balíčků a slev. Naším klientům dokonce umožňujeme ověřit si účinnost služby eRmail.cz za symbolickou cenu. Drtivá většina klientů je s výsledky kampaně natolik spokojená, že kampaň několikrát opakují. Viz naše reference."

Promiňte, ale s rozesíláním takového množství emailů mě napadá otázka SPAMu. Jak toto řešíte?
"SPAM je v naší zemi postaven mimo zákon. Proto naše společnost zasílá reklamní emaily výhradně na ty uživatelé, kteří se registrovali na naších stránkách a kteří nám dali k takovéto činnosti souhlas. Pokuta za SPAM se totiž může vyšplhat až na 10.000.000,- Kč a to opravdu nehodláme riskovat."

Děkuji Vám za rozhovor.
"Rád jsem zodpověděl Vaše otázky. Přeji úspěšný den"

 

Právě se děje

před 21 minutami

Basketbalistky USK i potřetí pokořily Hradec Králové a mají rekordní 15. titul

Basketbalistky ZVVZ USK Praha získaly rekordní 15. titul v samostatné české lize a překonaly Žabiny Brno. Svěřenkyně trenérky Natálie Hejkové ve třetím finálovém utkání vyhrály doma nad Hradcem Králové 105:66 a ovládly sérii 3:0 na zápasy. V soutěži triumfovaly pojedenácté v řadě, Žabinám se to povedlo třináctkrát za sebou. V součtu s federální ligou se USK vyrovnal s 23 triumfy dalšímu pražskému celku Spartě.

USK drží v domácí soutěži neporazitelnost už 213 utkání a přemožitelky nepoznaly osmou celou sezonu v řadě. Naposledy prohrály ve 3. utkání finále v roce 2013 s Žabinami (tehdy IMOS Brno). Hradecký Sokol vyrovnal stříbrem své největší úspěchy z let 2015 a 2017.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 26 minutami

Rusko vyhostí v odvetě za krok Washingtonu deset amerických diplomatů

Rusko vyhostí deset amerických diplomatů a zváží další odvetné kroky vůči Washingtonu, oznámil dnes ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Americkému velvyslanci zároveň doporučil, "aby se vrátil domů ke konzultacím". Moskva podle šéfa ruské diplomacie vyhostí i tři diplomaty z Polska v odpovědi na podobný krok Varšavy. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury.

Moskva podle Lavrova vyhostí kromě deseti amerických také tři polské diplomaty v reakci na stejný krok Varšavy, uvedla DPA.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Prezidenti Macron a Zelenskyj a kancléřka Merkelová po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska od ukrajinských hranic a z Krymu

Prezidenti Francie a Ukrajiny Emmanuel Macron a Volodymyr Zelenskyj s německou kancléřkou Angelou Merkelovou po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska z ukrajinských hranic a z Krymu. Ruský prezident Vladimir Putin dnes naopak vyzval Macrona a Merkelovou, aby donutili Ukrajinu k zastavení provokací na hranicích s Ruskem. Napjatá situace trvá už déle než týden, Rusko poslalo k hranicím desetitisíce vojáků, kteří se tam účastní vojenského cvičení.

Další zprávy