Video: Je to zpěv? Schwarzenberg se pokouší o hymnu

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
12. 1. 2013 19:28
Euforie nad postupem knížete ovládla, se svým štábem spustil Kde domov můj?

Praha - Pusťte si video a poslechněte si, jak euforií prosáklý volební štáb Karla Schwarzenberga po postupu svého lídra do druhého kola spustil českou státní hymnu.

Redakce Aktuálně.cz ocenila zejména to, jak kníže "hučí" po lučinách.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Ukrajinská policie dopadla podezřelé z vraždy novináře Šeremeta. Zemřel při výbuchu bomby

Ukrajinská policie zadržela a obvinila podezřelé z vraždy novináře Pavla Šeremeta. Toho před třemi lety v centru Kyjeva zabil výbuch bomby nastražené v autě. Zadržení podezřelých ve čtvrtek oznámil ministr vnitra Arsen Avakov. Šeremet v minulosti pracoval jako novinář také v Bělorusku a v Rusku.

"Policie právě zadržela a se souhlasem generální prokuratury obvinila podezřelé z účasti na vraždě Pavla Šeremeta. Je to výsledek velmi složité a úporné práce skutečných profesionálů a důležitý krok k úplnému objasnění případu," napsal Avakov na Twitteru a poděkoval kriminalistům. Očekává, že soud na podezřelé uvalí vazbu. O podrobnostech případu slíbil novináře informovat později spolu s náčelníkem kriminální policie.

Mezi zadrženými je podle médií i hudebník a bývalý účastník bojů s proruskými separatisty na východě země Andrij Antonenko. "Právě mě obviňují ze Šeremetovy vraždy, přímo teď a na mém dvoře," napsal na sociální síti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy