Vše o volbách 2021: Kdo je váš favorit, jak uvažují voliči, výzvy pro novou vládu

Domácí Grafika Domácí, Grafika
9. 9. 2021 9:31
Říjnové parlamentní volby se blíží a úměrně tomu roste aktivita stran v předvolební kampani. Redakce Aktuálně.cz sleduje veškeré dění a čtenářům nabízí speciální projekty. Například volební kvíz, jež napoví, která politická strana je vám názorově nejbližší či výsledky výzkumu chování voličů podle dat od společnosti Behavio. Nabízíme přehled všeho, co jsme vydali k tématu letošních voleb.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy