Prima připravuje novou stanici, spustí ji příští rok

ČTK ČTK
30. 10. 2014 20:47
Televize také chystá nový časopis Prima Fresh, který vychází z již fungujícího webu.
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Televize Prima v příštím roce spustí další stanici.Ve čtvrtek to uvedl obchodní ředitel FTV Prima Petr Jelínek. Při prodeji reklamního prostoru televize bude dál zastupovat TV Barrandov, přibude mimo jiné televize Óčko a spolupráci naváže také se společností Seznam.cz. Pro příští rok počítá s průměrným nárůstem cen o pět procent.

Další stanice Primy by se měla objevit přibližně na konci prvního čtvrtletí. Program zatím s označením Prima 2 bude celoplošně volně šířený v pozemním vysílání. Zacílení by mělo být mezi současnými stanicemi Prima, Prima Love a Prima Cool. Zástupci televize rovněž potvrdili, že televize do budoucna uvažuje i o dalších kanálech. "Konceptů je spousta," uvedl provozní ředitel Primy Vladimír Pořízek.

Televize Prima ve čtvrtek rovněž uvedla, že připravuje nový časopis Prima Fresh, který vychází z již fungujícího webu. Podrobnější informace zveřejní v příštím týdnu.

Společnost FTV Prima provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM. Polovičním vlastníkem je švédský mediální koncern MTG, zbylých 50 procent vlastní tuzemská GES MEDIA EUROPE.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Obránce Jeřábek skončil v Teplicích a posílil Jablonec

Fotbalový obránce Michal Jeřábek bude hrát za Jablonec, se kterým podepsal smlouvu do konce června 2022. Šestadvacetiletý stoper naposledy působil v Teplicích, kde byl po podzimu přeřazen do B-týmu.

"Příchod do Jablonce je pro mě velký krok vpřed. V tak velkém klubu jsem ještě nepůsobil. Je to klub, co má ty nejvyšší ambice a každoročně útočí na evropské poháry. V posledních letech se to Jablonci úspěšně daří," řekl Jeřábek pro web třetího celku tabulky.

Odchovanec pražské Dukly přišel do Teplic v lednu 2016 a v severočeském mužstvu dlouho patřil k oporám. Na podzim ho přibrzdilo zranění kolena a zasáhl jen do 10 utkání nejvyšší soutěže. Jeřábek pak se "Skláři" odmítl prodloužit smlouvu, která by mu skončila po sezoně, a byl přeřazen do třetiligové rezervy. Proti tomu se zadák se 127 ligovými zápasy a pěti góly ohradil na sociálních sítích.

před 6 minutami

Zpěvačka Adele v září vydá první album po pěti letech

Jedenatřicetiletá britská popová zpěvačka Adele v září vydá čtvrté studiové album. Napsal to britský deník The Sun, podle nějž Adele desku oznámila v londýnské restauraci The Mason's Arms při oslavě kamarádčiny svatby. "Očekávejte mé album v září," vzkázala svatebčanům. Adele, která se zhruba před rokem rozešla s manželem, s nímž má syna, na svatbě zazpívala dvě písně. Veřejně tak učinila poprvé od dvou vyprodaných večerů ve Wembley v červnu 2017. Naposledy zpěvačka roku 2015 vydala desku nazvanou 25. Její nejúspěšnější nahrávky jménem 21 se prodalo přes 25 milionů kopií.

Zdroj: The Sun/ČTK
Další zprávy