Žádost o svolání schůze k rozpuštění Poslanecké sněmovny

Žádost o svolání schůze k rozpuštění Poslanecké sněmovny
Foto: Tiskové oddělení ČSSD
Jakub Novák
8. 8. 2013 17:37

Poslanci ve čtvrtek 8. srpna podali žádost o svolání schůze k rozpuštění sněmovny. Její předsedkyně této žádosti záhy vyhověla a (zřejmě) poslední schůzi dolní komory v současném složení svolala na pátek 16. srpna na druhou hodinu odpolední.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy