Topolánek hrál tenis. Podívejte se

Red Dom
26. 3. 2007 9:21
Praha - Premiér Mirek Topolánek se rozhodl více sportovat a zlepšit si fyzičku. Aktuálně.cz jej zachytilo, když se pustil do tenisu. Uvnitř: VIDEO

Topolánek už přestal kouřit a pustil se do sálového fotbalu. O víkendu se pak vrátil ke svému oblíbenému tenisu: Zahrál si čtyřhru se světovou ženskou tenisovou legendou.

Partnerkou na kurtu mu byla Martina Navrátilová, společně se pokusili zdolat pár Marek Dalík (Topolánkův poradce) a Helena Suková.

Jak se jim dařilo?

                     PUSŤTE SI VIDEO

Návrat k pohybu pro Topolánka nebyl nijak jednoduchý. A bylo to poznat. "Po dvou 'mačích' už budu ve formě," sliboval Topolánek.

Fotbalu se teď hodlá věnovat pravidelně, každý týden vždy ve středu. Chce si i vyčistit hlavu, ten den totiž vždy dopoledne zasedá i jeho kabinet.

Nebude muset ani opustit Úřad vlády. Tělocvična, kde si spolu se svým synem a taky šéfem tiskového odboru Martinem Schmarzem zakopal, je totiž přímo součástí Strakovy akademie.

                     PUSŤTE SI VIDEO

     

 

Právě se děje

před 28 minutami

FBI nevedla vůči Trumpovi politicky motivované vyšetřování, uvedl inspektor

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) nevedl proti volební kampani nynějšího republikánského prezidenta Donalda Trumpa politicky motivované vyšetřování, ačkoli se několika chyb dopustil. K tomuto závěru dospěl v pondělí ve zveřejněné zprávě generální inspektor ministerstva spravedlnosti USA Michael Horowitz. Inspektor prověřoval pochybnosti o počátcích vyšetřování ruského vlivu na americké prezidentské volby a také to, zda FBI v případu dodržoval zákony.

 

před 55 minutami

Aktivisté z Greenpeace promítli na budovu vlády vzkaz pro Babiše

Aktivisté ve vzkazu požadovali, aby Česko přijalo plán na uhlíkovou neutralitu v Evropské unii do roku 2050. Česko plán na razantní snížení emisí odmítá, premiér Andrej Babiš (ANO) před několika dny zopakoval, že ani na nadcházejícím jednání evropských státníků ho nepodpoří.

Z Dvořákova nábřeží promítali na budovu české vlády aktivisté heslo "Chraňte klima, aby tady mohly žít i naše děti! Greenpeace." Projekci prokládali obrazy plamenů. Heslo vycházející z předvolebního hesla hnutí ANO vybrala organizace záměrně.

"To je celý smysl té uhlíkové neutrality a všech klimatických opatření. Abychom planetu a životní podmínky v aspoň stávající podobě, ideálně i lepší zanechali i pro naše děti a budoucí generace," vysvětlil aktivista Jan Freidinger.

Další zprávy