Tluchoř míří k ČEZ, Šnajdr má našlápnuto k ČD

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
22. 11. 2012 17:59
Poslanci angažmá odmítli komentovat, hovoří se o dceřiných firmách společností
Petr Tluchoř během kongresu ODS. Ilustrační snímek.
Petr Tluchoř během kongresu ODS. Ilustrační snímek. | Foto: Ludvík Hradilek

Praha - Dosazením bývalého "rebela" ODS Ivana Fuksy na jeden z ředitelských postů v Českém Aeroholdingu se začala naplňovat dohoda, na základě které šestice poslanců opustila poslanecké lavice.

Jak informoval ve svém aktuálním vydání deník Insider, dalším na řadě je někdejší "mluvčí" rebelů Petr Tluchoř. Podle nepsané dohody má získat post ve skupině ČEZ, což redakci potvrdilo hned několik zasvěcených zdrojů.

"Nemělo by to ale být přímo ústředí ČEZ, je to jedna z dceřiných společností," citoval Insider své zdroje.

Místo pro dalšího z rebelů, Marka Šnajdra, je méně jisté. Zamířit by měl do Českých drah, respektive do některé z jejich společností.

Čtěte podrobnosti v placeném deníku Insider

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 22 minutami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy