Ing. Rudolf Kufa (ČSSD)

24. 5. 2006 14:48

  • 55 let
  • narozen v Českém Těšíně
  • v roce 1971 maturoval na SOU v Třinci v Souvislém pětiletém studiu obor zámečník. V letech 1969-1976 byl pracovníkem válcoven nejprve jako zámečník, poté jako pracovník technické kontroly. Od roku 1976 do roku 1986 pracoval na podnikovém dispečinku Třineckých železáren.
  • po absolvování ekonomické fakulty VŠPD v Moskvě (1986-1990) pracoval do roku 1992 na odboru Strategie a ekonomiky obchodu - oddělení marketingu Třineckých železáren. V následujících letech byl zaměstnán v soukromých firmách a od roku 2001 pracuje na odboru dopravy a silničního hospodářství Městského úřadu ve Frýdku-Místku.
  • do ČSSD vstoupil v roce 1997, kdy se stal členem MO v Třinci, téměř nepřetržitě je členem výboru a současně jeho místopředsedou. V současné době zastává funkci člena Okresního výkonného výboru ČSSD ve Frýdku-Místku
  • v roce 2003 byl členem Krajského výkonného výboru ČSSD v Ostravě a členem jeho odborné komise. Od listopadu 2000 do října 2004 byl členem Krajského zastupitelstva Moravskoslezského kraje a jeho výborů. Pracoval ve výboru kontrolním, zahraničním a výboru pro národnostní menšiny.
  • je ženatý, má dceru

 

 

Právě se děje

před 39 minutami

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA nad Čeljabinskem

Jiří Sekáč svým pátým gólem z posledních osmi zápasů Kontinentální hokejové ligy pomohl CSKA Moskva k výhře 3:0 nad Čeljabinskem. Český útočník vstřelil v 51. minutě tečí před brankou druhý gól utkání a pak se ještě asistencí podílel v předposlední minutě na trefě Michaila Grigorenka.

CSKA i díky sedmé Sekáčově brance v sezoně zvítězil pošesté za sebou a je nejlepším týmem celé soutěže. Čeljabinsk s českým útočným duem Tomáš Hyka, Lukáš Sedlák prohrál počtvrté v řadě a na Východě drží poslední osmé postupové místo do play off.

Nejhorším týmem Východu zůstal Kunlun, který dnes se Šimonem Hrubcem v brance podlehl v Pekingu 1:2 Dynamu Moskva. Bývalý třinecký gólman si připsal 23 zákroků.

Další zprávy