reklama
 
 

Policie pátrá po bratrech, které rodiče unesli z dětského centra ze Strakonic. Děti jim odebral soud

13. 10. 2017
Policie pátrá po bratrech Davidu (10) a Leonardu (4) Lackó, kteří byli soudně odebráni rodičům. Rodiče v pátek nezletilé bratry unesli z dětského centra ve Strakonicích, sdělil jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner. Není podle něj vyloučeno, že rodiče s dětmi zamířili do Rakouska.

Strakonice - David Lackó se narodil v roce 2007, Leonard Lackó v roce 2013. Bratři byli soudně odebráni rodičům Anitě Lackó a Bronislavu Slobodovi.

"Rodiče dnes kluky unesli z dětského centra ve Strakonicích během povolené návštěvy. Odjeli vozem Chrysler Voyager zelené barvy s poznávací značkou BA477HU neznámo kam," řekl jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner. Vyzval, ať lidé jakékoliv informace k jejich pohybu, pobytu či plánům volají na linku 158.

Mladší Leonard měl na sobě naposledy zelené tričko, tmavě modrou mikinu s kapucí značky Adidas, tepláky a na nohou boty s Batmanem. Vlasy má špinavě blond, velké výrazné oči a znatelné kruhy pod očima.

Starší David měl naposledy oblečené žlutooranžové tričko s dlouhým rukávem a vpředu s anglickým nápisem, tmavě modré tepláky. Má střiženou ofinu v půli čela. "Oba chlapci jsou bledší pleti," uvedl Matzner.

autor: ČTK | 13. 10. 2017

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama