Obloha zůstane pod mrakem, teploty ale stoupnou na 17 °C

Domácí Domácí
12. 11. 2014 11:31
Stejně jako v předchozích dnech nás tak čeká zatažená obloha, mrholení, ale také relativně vysoké teploty.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock

Praha - Zdá se, že počasí v druhé polovině týdne nepřinese žádné překvapení. Stejně jako v předchozích dnech nás tak čeká zatažená obloha, mrholení, ale také relativně vysoké teploty. V noci se tak rtuť teploměru dostane až k 9 °C, přes den naměříme i 17 °C.

Ve středu bude zataženo, odpoledne začne oblačnosti ještě přibývat. Naměříme 13 až 17 °C, při nízké oblačnosti i 11 °C.

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno, místy se přidá občasný déšť nebo mrholení. Ojediněle se mohou objevit také mlhy. V noci teploty klesnou na 10 až 6 °C, přes den naměříme 9 až 13 °C.

Zatažená obloha vydrží i v pátek, opět se přidají mlhy nebo mrholení. Jen místy bude polojasno. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat od 8 do 4 °C, přes den pak rtuť teploměru vystoupá na 9 až 13 °C, při zmenšené oblačnosti i na 15 °C.

Příští týden beze změny

sobotu bude převážně zataženo, místy s mrholením. Během dne by se ovšem měla obloha ojediněle vyjasnit. V noci naměříme 9 až 5 °C, přes den pak 9 až 13 °C.

neděli bude převážně zataženo, ojediněle se přidají mlhy nebo občasný déšť. V noci rtuť teploměru klesne k 9 až 5 °C, přes den pak naměříme 9 až 13 °C.

následujícím týdnu by mělo být zataženo až oblačno, ojediněle s mlhami, slabým deštěm nebo mrholením. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat kolem 9 až 4 °C, ty denní vystoupají na 8 až 13 °C.

 

Právě se děje

Další zprávy