reklama
 
 

Nehoda motocyklu uzavřela Strahovský tunel, stroj vzplanul

Aktualizováno 25. 6. 2018 9:07
Provoz v tunelu byl zhruba po dvou hodinách znovu obnoven.

Praha - Nehoda motocyklu uzavřela v pondělí ráno na zhruba dvě hodiny pražský Strahovský tunel ve směru na Smíchov. Motocyklistka zřejmě dostala smyk, stroj následně vzplanul, řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Mladá žena při nehodě utrpěla lehké oděrky, uvedla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Nehoda se stala kolem 06:30. "Mělo dojít s největší pravděpodobností k tomu, že motocyklistka, která komunikací projížděla, měla dostat smyk," řekl Hulan. Provoz byl podle něj plně obnoven v 08:25 ve Strahovském tunelu i v sousedním tunelovém komplexu Blanka.

Do něj byl před tím vjezd regulován, na trojské straně se kvůli tomu zpožďovaly některé autobusové linky, uvedl na Twitteru organizátor hromadné dopravy PID.

Podle Poštové třiadvacetiletá žena "položila motorku na zem" a nenarazila při tom do žádné pevné překážky. Záchranáři ji po vyšetření a ošetření převezli do nemocnice.

Pražští hasiči společně s policisty z tunelu evakuovali 40 lidí, uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka. "Po sedmé hodině ranní se lidé mohli vrátit do svých vozidel," dodal. V tunelu asi 150 metrů od vjezdu z břevnovské strany podle něj hořel skútr. Hasiči zasahovali v dýchací technice, oheň dostali pod kontrolu za deset minut po příjezdu na místo.

autor: ČTK | 25. 6. 2018 7:12

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama