Nastávající tatínek záhadně zmizel. Pomozte, zní webem

Report
8. 12. 2009 19:52
Hospitalizovaný mladík se měl ztratit z pražské nemocnice na Bulovce

Praha - Třicetiletý Bohuslav Jakl, hospitalizovaný s mozkovou příhodou na Bulovce, se podle své rodiny před týdnem z pražské nemocnice ztratil neznámo kam.

Internetová média následně zaplnily výzvy nešťastné manželky, která má zanedlouho porodit dítě, aby lidé pomohli s pátráním.

"Ztratil se 1. 12. Naposledy byl viděn v 9:00 a měl na sobě pouze hnědý pruhovaný froté župan a modrou noční košili. Jedná se o muže starého 30 let, 193 cm, štíhlá postava. Hnědé krátké vlasy, hnědý krátký plnovous," stojí na speciální stránce, kterou skupina Jaklových kamarádů vyvěsila na sociální síti Facebook.

Zpráva o Jaklovi se začala šířit i internetovými fóry a médii. Server tn.cz například detailně popisuje, co Jaklově zmizení z kliniky údajně předcházelo, a vysvětluje událost dezorientací po mozkové příhodě a možným šokem z nálezu lékařů, že se pacientovi vrátila už jednou zažehnaná rakovina.

"V úterý ráno ho zdravotní sestra ještě viděla na snídani. Po ní Bohuslav odešel z oddělení. O patro níže na urologii začal demolovat zařízení a po chvíli se vydal na dětské oddělení. Tam již ale zasáhla nemocniční ochranka. Ta zjistila, že pacient nezná svou identitu a že mluví úplně z cesty," popisuje server.

Podle novinářů při události mohla pochybit ochranka Bulovky, která dezorientovaného mladíka nechala o samotě na lavičce, odkud následně zmizel.

Do pátrání po pohřešovaném už se zapojila i policie, informace lze podat prostřednictvím webového formuláře.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 11 minutami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

České basketbalistky vyhrály v kvalifikaci ME i podruhé

České basketbalistky vyhrály i druhý zápas v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy. V pražské hale Královka rozhodla o výhře 60:59 nad Rumunskem sekundu před koncem Kateřina Elhotová. Výběr trenéra Štefana Svitka navázal na čtvrteční vítězství 62:52 na palubovce favorita skupiny Itálie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy