reklama
 
 

Nastávající tatínek záhadně zmizel. Pomozte, zní webem

8. 12. 2009 19:52
Hospitalizovaný mladík se měl ztratit z pražské nemocnice na Bulovce

Praha - Třicetiletý Bohuslav Jakl, hospitalizovaný s mozkovou příhodou na Bulovce, se podle své rodiny před týdnem z pražské nemocnice ztratil neznámo kam.

Internetová média následně zaplnily výzvy nešťastné manželky, která má zanedlouho porodit dítě, aby lidé pomohli s pátráním.

"Ztratil se 1. 12. Naposledy byl viděn v 9:00 a měl na sobě pouze hnědý pruhovaný froté župan a modrou noční košili. Jedná se o muže starého 30 let, 193 cm, štíhlá postava. Hnědé krátké vlasy, hnědý krátký plnovous," stojí na speciální stránce, kterou skupina Jaklových kamarádů vyvěsila na sociální síti Facebook.

Zpráva o Jaklovi se začala šířit i internetovými fóry a médii. Server tn.cz například detailně popisuje, co Jaklově zmizení z kliniky údajně předcházelo, a vysvětluje událost dezorientací po mozkové příhodě a možným šokem z nálezu lékařů, že se pacientovi vrátila už jednou zažehnaná rakovina.

"V úterý ráno ho zdravotní sestra ještě viděla na snídani. Po ní Bohuslav odešel z oddělení. O patro níže na urologii začal demolovat zařízení a po chvíli se vydal na dětské oddělení. Tam již ale zasáhla nemocniční ochranka. Ta zjistila, že pacient nezná svou identitu a že mluví úplně z cesty," popisuje server.

Podle novinářů při události mohla pochybit ochranka Bulovky, která dezorientovaného mladíka nechala o samotě na lavičce, odkud následně zmizel.

Do pátrání po pohřešovaném už se zapojila i policie, informace lze podat prostřednictvím webového formuláře.

autor: Report | 8. 12. 2009 19:52

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama