Nastávající tatínek záhadně zmizel. Pomozte, zní webem

Report
8. 12. 2009 19:52
Hospitalizovaný mladík se měl ztratit z pražské nemocnice na Bulovce

Praha - Třicetiletý Bohuslav Jakl, hospitalizovaný s mozkovou příhodou na Bulovce, se podle své rodiny před týdnem z pražské nemocnice ztratil neznámo kam.

Internetová média následně zaplnily výzvy nešťastné manželky, která má zanedlouho porodit dítě, aby lidé pomohli s pátráním.

"Ztratil se 1. 12. Naposledy byl viděn v 9:00 a měl na sobě pouze hnědý pruhovaný froté župan a modrou noční košili. Jedná se o muže starého 30 let, 193 cm, štíhlá postava. Hnědé krátké vlasy, hnědý krátký plnovous," stojí na speciální stránce, kterou skupina Jaklových kamarádů vyvěsila na sociální síti Facebook.

Zpráva o Jaklovi se začala šířit i internetovými fóry a médii. Server tn.cz například detailně popisuje, co Jaklově zmizení z kliniky údajně předcházelo, a vysvětluje událost dezorientací po mozkové příhodě a možným šokem z nálezu lékařů, že se pacientovi vrátila už jednou zažehnaná rakovina.

"V úterý ráno ho zdravotní sestra ještě viděla na snídani. Po ní Bohuslav odešel z oddělení. O patro níže na urologii začal demolovat zařízení a po chvíli se vydal na dětské oddělení. Tam již ale zasáhla nemocniční ochranka. Ta zjistila, že pacient nezná svou identitu a že mluví úplně z cesty," popisuje server.

Podle novinářů při události mohla pochybit ochranka Bulovky, která dezorientovaného mladíka nechala o samotě na lavičce, odkud následně zmizel.

Do pátrání po pohřešovaném už se zapojila i policie, informace lze podat prostřednictvím webového formuláře.

 

Právě se děje

před 23 minutami

Stav šéfa KSČM Filipa se po středečním infarktu zlepšuje, nemocnici by mohl opustit v pátek

Stav šéfa KSČM Filipa se po středečním infarktu a následném kardiologickém zákroku zlepšuje. Všeobecnou fakultní nemocnici na pražském Karlově náměstí ale ve čtvrtek ještě neopustí. Pro ČTK to řekla mluvčí nemocnice Marie Heřmánková.

Pokud se nic nezmění, mohl by podle Heřmánkové Filip hospitalizaci ukončit v pátek. Lékaři Filipův infarkt zachytili v časném stadiu. Ve středu uvedli, že to dává pacientovi naději na časné propuštění do domácí péče. Pětašedesátiletý Filip hned ve středu po zprůchodnění cév avizoval, že v pátek bude zpět v práci. Podle jeho spolupracovníků šlo spíš o jeho přání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy