Neznámá tvář MS Liberec: Tak si mocní sbírali obrázky z lepší společnosti

Neznámá tvář MS Liberec: Tak si mocní sbírali obrázky z lepší společnosti
Na dostizích. Radka Jírková (Media Flow) v noblesním klobouku. Lucie Talmanová (druhá zleva) přišla bez klobouku.
Převážně dámská společnost se dobře baví (majitelé Media Flow, agentury, která těžila z milionů pro MS Liberec, obklopeni lidmi z nejvyšší politiky a "českými VIP")
Zlaté časy liberecké. Ivana Trumpová s maminkou, libereckými plyšáky a Radkou Jírkovou (majitelka Media Flow, agentury, která těžila z milionů pro ztrátové MS Liberec).
Přípitek s Jiřím Frkalem, dalším majitelem Media Flow (agentury, která těžila z milionů pro MS Liberec, obklopeni lidmi z nejvyšší politiky a "českými VIP")
Foto: Aktuálně.cz
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
5. 10. 2010 19:42

Společnost Media Flow patřící Jiřímu Frkalovi a Radce Jírkové propojila extrémně ztrátové mistrovství světa v lyžování v Liberci se světem vyšší společnosti a politiky. Firma, která dostala za účast na šampionátu několik miliónů, pracovala také v kampani pro ODS a nakonec skončila v konkursu. Aktuálně.cz získalo fotografie z charitativních akcí, které ukazují, jaké vztahy dokázalo duo Frkal-Jírková v nejvyšších patrech společnosti navázat.

Čtěte více: Obří dluhy z Liberce míří k firmě ve službách ODS

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Görgesová v Lucemburku neobhájila, Muchová si zahraje Elite Trophy

Lotyšská tenistka Jelena Ostapenková překazila Julii Görgesové obhajobu titulu v Lucemburku. Ve finále porazila druhou nasazenou Němku 6:4, 6:1 a vyhrála turnaj WTA po dvou letech. Dvaadvacetiletá vítězka předloňského Roland Garros získala třetí titul v kariéře.

Nezdar Görgesové znamená, že Karolína Muchová má jistou účast na WTA Elite Trophy v čínské Ču-chaji příští týden. Na takzvaný malý Turnaj mistryň české tenistce pomohlo i odhlášení řady hráček. Muchová začínala sezonu na 145. místě světového žebříčku, po semifinálové účasti v Moskvě se poprvé posune do první třicítky.

Görgesová měla šanci jako první tenistka v této sezoně na druhou úspěšnou obhajobu, ale na rozdíl od lednového turnaje v Aucklandu ve finále neuspěla. První set souboje bývalých hráček Top Ten rozhodl jediný brejk, ve druhém Němka přišla o podání hned třikrát. Ostapenková, která do turnaje vstoupila jako 63. hráčka žebříčku, nečelila ve finále jedinému brejkbolu.

Další zprávy