Neznámá tvář MS Liberec: Tak si mocní sbírali obrázky z lepší společnosti

Neznámá tvář MS Liberec: Tak si mocní sbírali obrázky z lepší společnosti
Na dostizích. Radka Jírková (Media Flow) v noblesním klobouku. Lucie Talmanová (druhá zleva) přišla bez klobouku.
Převážně dámská společnost se dobře baví (majitelé Media Flow, agentury, která těžila z milionů pro MS Liberec, obklopeni lidmi z nejvyšší politiky a "českými VIP")
Zlaté časy liberecké. Ivana Trumpová s maminkou, libereckými plyšáky a Radkou Jírkovou (majitelka Media Flow, agentury, která těžila z milionů pro ztrátové MS Liberec).
Přípitek s Jiřím Frkalem, dalším majitelem Media Flow (agentury, která těžila z milionů pro MS Liberec, obklopeni lidmi z nejvyšší politiky a "českými VIP")
Foto: Aktuálně.cz
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
5. 10. 2010 19:42

Společnost Media Flow patřící Jiřímu Frkalovi a Radce Jírkové propojila extrémně ztrátové mistrovství světa v lyžování v Liberci se světem vyšší společnosti a politiky. Firma, která dostala za účast na šampionátu několik miliónů, pracovala také v kampani pro ODS a nakonec skončila v konkursu. Aktuálně.cz získalo fotografie z charitativních akcí, které ukazují, jaké vztahy dokázalo duo Frkal-Jírková v nejvyšších patrech společnosti navázat.

Čtěte více: Obří dluhy z Liberce míří k firmě ve službách ODS

 

Právě se děje

Aktualizováno teď

Ropa prudce zdražuje, podle Trumpa Rijád a Moskva sníží těžbu

Ceny ropy se prudce zvyšují - severomořská ropa Brent i americká lehká ropa WTI vykázaly svůj nejprudší jednodenní nárůst v historii. Ropa reaguje na prohlášení amerického prezidenta Donalda Trumpa, že Rusko a Saúdská Arábie brzy oznámí, že se dohodly na snížení těžby o deset až 15 milionů barelů denně. Moskva ale takový vývoj nepotvrdila.

Americká lehká ropa WTI přidávala krátce před koncem obchodování 25 procent na 25,38 dolaru za barel, což byl její nejvyšší jednodenní nárůst. Severomořská ropa Brent ve stejnou dobu zdražovala o 21,3 procenta na 30,02 dolaru za barel. Je to také rekordní jednodenní nárůst, ale cena stále zůstává o více než polovinu nižší než v závěru loňského roku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy