Jak vypadala rekonstrukce Janouškovy nehody

Jak vypadala rekonstrukce Janouškovy nehody
Na rozdíl od ostatních svědků probíhala rekonstrukce její výpovědi z dálky. Žena za asistence překladatelky dávala pokyny figurantce, která simulovala březnovou nehodu. Podle policejní mluvčí Ivany Ježkové se za daných okolností jedná o standardní postup.
Na místo nehody se ale vyšetřovatelé začali sjíždět už zhruba v deset hodin dopoledne.
Policie k rekonstrukci přídadu přivezla Janouškovo Porsche Cayenne, kterým před třemi měsíci naboural do Volva poškozené ženy a později ji jím srazil.
Kolem desáté hodiny začala policie uzavírat Vyskočilovu ulici v úseku směrem od ulice Michelské k ulici 5. května. Zpočátku nebylo jasné, jak budou protisměrem projíždět autobusy, a v problémovém úseku se jich tak několik nahromadilo.
Foto: Vojtěch Marek
Vojtěch Marek Vojtěch Marek, Jana Černá
23. 6. 2012 14:03

Praha - Na místě nehody, při níž v březnu srazil a zranil opilý lobbista Roman Janoušek vietnamskou ženu, začala rekonstrukce. I když policie místo uzavřela, přinášíme snímky z prvního dne.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 40 minutami

Policisté u Uherského Hradiště evakuují několik stovek lidí kvůli možnému nálezu letecké pumy

Policisté v Kunovicích u Uherského Hradiště evakuují několik stovek lidí kvůli možnému nálezu letecké pumy v průmyslovém areálu. Policie o tom informovala na Twitteru. Na místo míří pyrotechnik. Podle dostupných informací se evakuace týká areálu letecké továrny na západním okraji města. Sídlí v něm několik firem.

Koncem září si nález nevybuchlé letecké pumy z druhé světové války vyžádal v Liberci evakuaci asi 5000 lidí. Trvala zhruba šest hodin. Pyrotechnici pumu zajistili a odvezli do bezpečného prostoru k likvidaci.

Zdroj: Domácí , ČTK
Další zprávy