Foto: Generálové i jejich nadřízená sekretářka jsou nevinní

Foto: Generálové i jejich nadřízená sekretářka jsou nevinní
Trochu nervózní důstojníci Pohůnek, Kovanda a Páleník.
Generálové Páleník a Kovanda si jdou vyslechnout rozsudek.
Jejich podřízený Pohůnek sledoval na přání premiérovy milenky premiérovu manželku.
Páleník mu tu agendu předal.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
Aktualizováno 29. 5. 2015 16:10
Soud zprostil viny tři důstojníky vojenské kontrarozvědky i tehdejší milenku a sekretářku premiéra Nečase. Sledováním manželky premiéra nespáchali přečin. Smysl činnosti kontrarozvědky zůstal utajen.

Praha - Generálové Ondrej Páleník a Milan Kovanda i jejich podřízený Jan Pohůnek jsou nevinni, stejně jako Jana Nečasová. Sledování manželky premiéra vojenskou kontrarozvědkou na přání žárlivé milenky bez vědomí ministra obrany není trestný čin.

 

Právě se děje

před 31 minutami

V pražské Černokostelecké ulici hořel byt v patře domu, na místě je 11 zraněných. Podle hasičů je požár pod kontrolou

Při požáru v Černokostelecké ulici bylo zraněno 11 lidí, nejméně dva jsou ve vážném stavu, na místo letěl vrtulník. Hasiči nyní byt odvětrávají.

Zdroj: ČTK
před 55 minutami

Schalke se dočkalo druhé výhry v sezoně

Beznadějně poslední fotbalisté Schalke se dočkali v německé lize druhého vítězství v sezoně. Celek z Gelsenkirchernu zdolal v 28. kole Augsburg 1:0. Na šestnácté místo, které znamená účast v baráži, ale ještě ztrácí propastných 12 bodů. Mohuč má navíc podvečerní zápas v Kolíně nad Rýnem k dobru.

První výhru po 12 kolech vystřelil Schalke už ve čtvrté minutě Suat Serdar, který gólem oslavil dnešní 24. narozeniny. Čeští hráči Augsburgu, brankář Tomáš Koubek a stoper Marek Suchý, strávili celý zápas na lavičce.

Další zprávy