Foto: Generálové i jejich nadřízená sekretářka jsou nevinní

Foto: Generálové i jejich nadřízená sekretářka jsou nevinní
Trochu nervózní důstojníci Pohůnek, Kovanda a Páleník.
Generálové Páleník a Kovanda si jdou vyslechnout rozsudek.
Jejich podřízený Pohůnek sledoval na přání premiérovy milenky premiérovu manželku.
Páleník mu tu agendu předal.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
Aktualizováno 29. 5. 2015 16:10
Soud zprostil viny tři důstojníky vojenské kontrarozvědky i tehdejší milenku a sekretářku premiéra Nečase. Sledováním manželky premiéra nespáchali přečin. Smysl činnosti kontrarozvědky zůstal utajen.

Praha - Generálové Ondrej Páleník a Milan Kovanda i jejich podřízený Jan Pohůnek jsou nevinni, stejně jako Jana Nečasová. Sledování manželky premiéra vojenskou kontrarozvědkou na přání žárlivé milenky bez vědomí ministra obrany není trestný čin.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Bývalý trenér Atlética, který vedl i Bejbla, zemřel ve věku 71 let

Bývalý srbský fotbalista a trenér Radomir Antič zemřel v Madridu ve věku 71 let. O jeho úmrtí bez bližších podrobností jako první informovalo na svém webu Atlético Madrid, s nímž mimo jiné slavil double. Ve Španělsku trénoval i velké rivaly Real Madrid a Barcelonu.

V Atléticu, v němž vedl i českého reprezentanta Radka Bejbla, působil natřikrát v letech 1995 až 2000. V první sezoně 1995/96 s klubem triumfoval v lize i v domácím poháru. Celkem ve Španělsku strávil 16 let ze své trenérské kariéry.

V letech 2008 až 2010 vedl Antič srbský národní tým, poté si vyzkoušel angažmá v čínské lize. Naposledy trénoval v roce 2015 tým Che-pej China Fortune.

Zdroj: ČTK
Další zprávy